February 16 2020 23:57:07
Translate
Navigacija
· Apie mus
· Laisvalaikio,pramogų,poilsio įrengimai ir kainos
· Cenrādis. Price list in EUR
· Foto galerija
· Video galerija
· Aktualu
· Prekyba ir pramogų įrangos remontas
· Kontaktai
· Naujausios 2017-2019 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Facebook
Orų prognozė
Orai Mažeikiuose
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Foto galerija


Sveiki apsilankę šioje rubrikoje;-)

Šioje rubrikoje matysite nuotaikingas foto nuotraukas su mūsų nuomojamais įrengimais švenčių metu. Turime virš 200 skirtingų įrengimų. Daugelis -visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Vieni mūsų įrengimai-visiškai nauji, kiti l.gero stovio, treti pigesni. Vieni -įspūdingų dydžių ,patys didžiausi Baltijos šalyse ,kiti-mažesni ir mažiausi. Tad kainos pagal jūsų planuojamą biudžetą.Beje suplyšusių ar neestetinių pramogų ir laisvalaikio įrengimų neturime :-)

Kainas ir konkrečius pramogų ir laisvalaikio įrengimų aprašymus bei foto, prašome žiūrėti,,Laisvalaikio, pramogų,poilsio įrengimai ir kainos" rubrikoje,,,Nuomojami pramogų ir laisvalaikio įrengimai visiems su aprašymais ir kainomis"albume. Bet kurį jums patikusį įrengimą mes galime parduoti.Prašome žiūrėti ,,Prekyba"rubriką. Didelių švenčių organizatoriams. Nuomojantis daugiau pramogų ir laisvalaikio įrangos -,būtina išankstinė rezervacija.

Dabar keletas nuotraukų...


Su šventėmis...Turime daug kitų dekoracijų.


,,Judančių vaivorykščių-laumės juostų“transformacijos.Tai įspūdingas reginys akims, kai transformuojasi ,,,praryja žmones". Performansas muzikos fone. Vaivorykštės-laumės juostos Lietuvoje-dažnas reiškinys, kaip ir lietus 😊 . Pridedame kelias nuotraukas bei keletas akimirkų video, kurias galima tiesiogiai žiūrėti mūsų ,,Video" galerijoje. Tai performansas muzikos fone pagal atskiras tematikas: Maiklo Džeksono šokis, gyvūnijos pasaulis ir pan.. :https://youtu.be/F6Aec_CoSSg, https://youtu.be/DBb6hZU4FH0, https://youtu.be/SQ6J9OKa_lQ https://youtu.be/aX6pWPS45os , https://youtu.be/77XTwY3HvNA, Taip pat mes siūlome aistringą šokio kompoziciją „Kapitonas ir romė“: https://youtu.be/UdGLdf7V-X0
Įvairios vandens pramogos. Turime daug kitų vandens pramogų.


Įvairios vandens pramogos jūsų pasirinktoje vietoje.Pramogos Molėtų rajone.Turime daug kitų vandens pramogų.


Taip gali atrodyti jūsų organizuojama šventės vieta...


Taip galime pasirūpinti jūsų šventės dalyvių užimtumu...Gali būti ir kiti įrengimai, pvzd.: mega šaškės, mega krepšinis, mega smiginis. ir t.t..Minėti įrengimai bus ekploatuojami šventės metu. Tinka visiems: nuo jauniausio iki vyriausio amžiaus.


Didelio miesto šventė. Vietos valdžios bei aktyvių bandruomenės narių dėka visi dalyviai pramogomis naudojosi nemokamai...

Labai mažos bendruomenės Latvijoje šventė. Vietos valdžios bei verslininkų dėka visi dalyviai pramogomis naudojosi nemokamai...

Šventės televizijoje.

Jūsų šventėje pasipuošime vienoda atributika: marškinėliai ,džemperiai, kepuraitės ir pan.. Iškilus klausimams, atsiradus neaiškumams ar tiesiog prireikus pagalbos, būsime labiau matomi :-).


Jaunimo sąskrydis. Darbuotojų sąskrydis Dzūkijoje. Turime daug kitų pramogų. Tokių nėra Lietuvoje ir kitose kaimyninėse šalyse. Pramogos , laisvalaikis, poilsis, netradicinis sportas, interaktyvus poilsis, visiems. Abejingų nėra... Ruošiatės švęsti jubiliejų, gimtadienį , giminės susitikimą, darbuotojų sąskrydį, kitą šventę ir pan.? Mes galime jums išnuomoti pramogų ir laisvalaikio įrangą suaugusiems ir vaikams. Šventės organizatoriams nebereikia rūpintis dalyvių užimtumu, šventės vietos papuošimu. Turime pasiūlyti virš 200 įvairių laisvalaikio ir pramogų įrengimų, skirtų suaugusiems ir vaikams. Daugelis jų-visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Dalyvių užimtumas-garantuotas.

Štai video: https://youtu.be/wvsS-W_brYk


Statybininkų šventė.


Žiemos pramogos suaugusiems ir vaikams, lauke ir viduje :-)


Pramogos ant ledo.Tradicinė miesto šventė.Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio progai esame pasiruošę ir mes. Šia proga daug naujų, teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos.Šia proga daug naujų, teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos. Dekoracijos: praėjimo arka (foto), įspudinga trispalvė https://youtu.be/5LQsySkDe8E Aktyvią pramogą:super didelius, sportinius su kliūtimis bei laipiojimo sienomis batutus, įvairaus dydžio ragatkes-laidynes, šaradas, šimtakojus, futbolą su žemaitukų arkliais dideliame hipodrome suaugusiems ir vaikams ir t.t..Pramogos visiems pačiame miesto centre.


Smaližių centras.


Meno dienos. Profesionalus šokis ant mūsų profesionalaus ,aukšto šuolio spyruoklinio batuto.Tradicinės vasarų šventės Lietuvoje su lietučiu:-)Įvairios pramogos visiems ant stogo, arčiau dangaus :-)


Labai didelis,saugus (su 2 nusileidimo takais) margaspalvis batutas ,, Disneilendas".Dėmesio. Naujiena. Privačių švenčių metu pastebėjome, kad vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti ant mūsų batutų. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus ant batutų. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-).
Taip gali atrodyti Jūsų prekinis ženklas ir logotipas.Taip pat turime galimybę įsigyti pripučiamus įrengimus pagal Jūsų užsakymą (forma, dydis ir t. t). Mes tikime vartotojų dėmėsiu ir laiku, kurį jis skirs Jūsų prekiniam ženklui.Sąskrydis Kelmės rajone. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio progai esame pasiruošę ir mes. Šia proga daug naujų, teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos.Šia proga daug naujų, teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos. Dekoracijos: praėjimo arka (foto), įspudinga trispalvė https://youtu.be/5LQsySkDe8E Aktyvią pramogą:super didelius, sportinius su kliūtimis bei laipiojimo sienomis batutus, įvairaus dydžio ragatkes-laidynes, šaradas, šimtakojus, futbolą su žemaitukų arkliais dideliame hipodrome suaugusiems ir vaikams ir t.t..
Pasiruošimas šventei Kauno rajone
Labai mažos bendruomenės šventė. Vietos valdžios bei aktyvių bendruomenės narių dėka, visi dalyviai pramogomis naudojosi nemokamai...
Rugsėjo 1-ąją dienos, Mokslo ir Žinių šventės proga,atsakingų vietos politikų, valstybės tarnautojų bei aktyvių bendruomenės narių dėka mažamečiai vaikai, paaugliai, jaunimas bei tėveliai ir seneliai galėjo nemokamai pramogauti. Buvo daug teigiamų emocijų. Dalyvių užimtumas-garantuotas.Štai video: https://youtu.be/X-81YU9j5W4
Sąskrydis Prienų rajone
Sąskrydis Europos parke
Šventė visiems Trakų rajone

Didelis, banguotas, minkštų kamuoliukų batutas ,, Linksmoji banga".
Naujiena. Edukacinė programa vaikams .Atidaroma jaunųjų ugniagesių-gelbėtojų mokyklėlė :-) .Už papildomą mokestį jūsų privačioje šventėje pakviesime uniformuotą ,,pareigūną-mokytoją" priešgaisrinės saugos klausimais. Pradžioje pasakosime apie ugnies atradimą,jos naudą bei grėsmes žmonijai nuo antikinės mitologijos Prometėjo bei Gabijos iki dabarties laikų. Tobulinsime praktinius ir teorinius įgūdžius. Paaiškinsime gaisro kilimo priežastis, gaisro gesinimo būdus, pirmąją pagalbą. Vaikai ne tik pramogauja ant batuto ,,Gaisrinė mašina", bet ir mokosi priešgaisrinės saugos. Tai domina ne tik vaikus ,bet ir suaugusius :-)Tikimės ,kad ne vienas mažasis klausytojas taps garbingu gelbėtoju :-). Prašome žiūrėti video: http://youtu.be/qRUZ4E-cf_o

Ar esate matę du didžiausius Lietuvoje klounus vienoje vietoje? Štai jie :-)
Labai didelis ir painus labirintas.
Futbolas ,,minkštai".Galima pramogauti ir su ,,storulių" kostiumais.Mega futbolas.Įvairios, minkštos,margaspalvės figūros varžyboms bei pramogoms.Tinka ir uždarose patalposeDidžiausių ir lengviausių,margaspalvių,lietuviškų raidžių bei skaičių dėlionės, šarados suaugusiems ir vaikams.
Šventės dekoracija-Kalėdų Senelis.Turime ir kitų šventės aksesuarų.
Helovino ir kitoms šventėms siūlome įvairius , šviečiančius vėjo šokėjus, ,,kreivų" veidrodžių galeriją , kosminę lėkštę, drakoną ir kt. įrengimus.


Įvairios laisvalaikio pramogos suaugusiems ir vaikams lauke ir viduje.Top 928,654 unikalūs lankytojai Top