February 16 2020 23:15:31
Translate
Navigacija
· Apie mus
· Laisvalaikio,pramogų,poilsio įrengimai ir kainos
· Cenrādis. Price list in EUR
· Foto galerija
· Video galerija
· Aktualu
· Prekyba ir pramogų įrangos remontas
· Kontaktai
· Naujausios 2017-2019 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Facebook
Orų prognozė
Orai Mažeikiuose
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Aktualu

Aktualu

20 metų mūsų pramogų ir laisvalaikio paslaugų jubiliejaus proga-, visi įkainiai- 2018 metų kainomis :-) Taip pat primename, kad privačių švenčių metu ant didesnių batutų vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus ant batutų. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-).

Kai batutas lauke - vaikų mobilūs telefonai, kompiuteriai, planšetės, kompiuteriniai žaidimai- išjungiami:-)

NAUJIENA: Ypatingi pasiūlymai švenčiantiems privačias vaikų šventes. Užsakant batutą nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vakaro-,kaina-mažesnė iki 20 procentų ,,Mažos šventės“ įkainiu.

Mūsų batutų paslaugų įkainiai : 30 min.-tik 3.5 eur.,10 min.-1.5EUR., 5 min.-1EUR. Visus paruoštus batutus galima išbandyti vieno apsilankymo metu :-)


Dėmesio nemokamų pramogų mylėtojams! KONKURSAS! Mažeikių miesto, rajono gyventojams bei miesto kaimynams dažnai vykdome akcijas 1 val. nemokamoms net 3 batutų pramogoms Mažeikiuose, Sodų gatvės parkelyje! Pačios karščiausios naujienos apie mūsų pramogas https://www.facebook.com/batutaipramogos/ Mažeikiški, palaikyk Mažeikių verslą. Neleisk, kad pinigai ,,iškeliautų“ iš savivaldybės teritorijos! Tik socialiai atsakingoje aplinkoje ,,gimsta“ socialiai atsakingas verslas. Mes už socialinę-ekonominę plėtrą Mažeikių rajone! Mes galime jums išnuomoti pramogų ir laisvalaikio įrangą suaugusiems ir vaikams.

Šventės organizatoriams nebereikia rūpintis dalyvių užimtumu, šventės vietos papuošimu. Turime pasiūlyti virš 200 įvairių laisvalaikio ir pramogų įrengimų, skirtų suaugusiems ir vaikams. Daugelis jų-visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Dalyvių užimtumas-garantuotas. Vieni mūsų batutai-visiškai nauji, kiti l.gero stovio, treti pigesni. Vieni -įspūdingų dydžių ,kiti-mažesni ir mažiausi. Tad kainos pagal jūsų planuojamą biudžetą šventei.Beje suplyšusių ar neestetinių pramogų ir laisvalaikio įrengimų neturime 

2018 Metų proga siūlėme daug teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos.Lietuvos 100-ojo gimtadienio proga daug naujų, teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos: super didelius, sportinius su kliūtimis bei laipiojimo sienomis batutus, įvairaus dydžio ragatkes-laidynes, šaradas, šimtakojus, futbolą su žemaitukų arkliais dideliame hipodrome suaugusiems ir vaikams ir t.t..Taip pat 2018 m. pasaulio futbolo čempionato proga daug teminių įrenginių: mega futbolo kamuolys, ,didžiausia,pripučiama futbolo arena su įvairiais futbolo įrengimais ir t.t..

2019 m. -ypatingi metai, nes mes jau 20 metų pramogų ir laisvalaikio versle. Šia proga įsigyjome ,,pramogą akims" ,,Judanti vaivorykštė-laumės juosta“-transformacija. Tai įspūdingas reginys akims, kai transformuojasi ,,,praryja žmones“, performansas muzikos fone. Pagaminti pagal mūsų individualų užsakymą, pačiomis pažangiausiomis 2019 m. technologijomis bei žiniomis, naudojant naujausias medžiagas. Atrodo įspūdingai, kaip pripūsti. Taip pat įsigyjome kitus įrengimus,kurių nėra LT bei didžiosiose kaimyninėse valstybėse.

2020 metams ruošiamas naujas profesionalių laisvalaikio ir pramogų įrengimų užsakymas suaugusiems ir vaikams.Tokių pramogų įrengimų dar nebuvo nei Lietuvoje, nei kaimyninėse valstybėse.

Siekiant įgyvendinti socialinį teisingumą (kad pramogų paslaugomis naudotųsi visi Jūsų bendruomenės nariai) viešosios šventės organizatoriams siūlome sumokėti mums fiksuotą sumą, ir mes paslaugas teiksime visiems šventės dalyviams nemokamai arba sumokėti dalį sutartos sumos, ir paslaugas mes teiksime už mažesnę kainą. Išrašome paslaugų pirkimo-pardavimo kvitus.
Mūsų pareiga-rūpintis Jūsų įgyvendinamo projekto dalyvių užimtumu.

Nemokantiems važiuoti dviračiu ir mokantiems-, siūlome pabandyti naują pramogą šeimoms gamtoje-,.poilsines transporto priemonės -,velomobilius. .Tai-profesionalūs ,minami prabangos dviračiai.Guminiai ratai, tvirta konstrukcija. Jų turime virš 30 vnt. (įvairaus dydžio, formų, spalvų bei vietų) Dauguma -visiškai nauji. Mes juos pristatysime į jūsų pageidaujamą vietą pušyną, stadioną, parkelį ir kt.. Naujiena: jau turime didelį keturvietį minamą velomobilį. Taip pat siūlome elektromobilius vaikams.

Mes savo paslaugas galime suteikti ,bet kurioje Jūsų pageidaujamoje vietoje, (turime elektros generatorių. Už papildomą mokestį).Taip pat transporto nuomos paslaugos,

Siūlome reklamuotis ant mūsų sporto, laisvalaikio ir pramogų prekybos ir paslaugų įrengimų. Puikus matomumas, didelis reklaminis plotas (ypač pripučiamųjų batutų). Mes paslaugas ir prekybą vykdome visoje Lietuvos teritorijoje, masinėse žmonių susibūrimo vietose ( privačiose ir viešose šventėse ir pan.) Suinteresuotiems fiziniams, juridiniams asmenims atsiųsime turimų įrengimų foto. Taip pat turime galimybę įsigyti pripučiamus įrengimus pagal Jūsų užsakymą (forma, dydis ir t. t). Mes tikime vartotojų dėmėsiu ir laiku, kurį jis skirs Jūsų prekiniam ženklui.

Naujiena. Jūsų surengtose varžybose prizininkus siūlome apdovanoti medaliais (jų turime įvairių sporto šakų, taip pat 2020 Olimpinių Metų). Galime pasiūlyti kitų, nebrangių apdovanojimų: prizinės taurės, įvairios figūrėlės, diplomai ir pan.

Neturite, kur švęsti savo vaikučio gimtadienį? Mes Jums siūlome savo atnaujintą privačią teritoriją arba patalpas, kuriose įrengti lauko baldai, pavėsinė, pramogų, sporto ar laisvalaikio įrenginiai.NAUJIENA: taupiems siūlome šventes švęsti pas mus, Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos, rekonstruotame parkelyje. Naujiena. Blogu oru: lyjant, sningant ir pan. paslaugas galime suteikti erdvioje,didelėje salėje.

Užsakius mūsų įrengimus iš anksto ir ,esant blogam orui,užsakovui pageidaujant, deriname kitą šventės dieną arba grąžiname avansą. Jei šventės dieną jūsų pageidaujamus įrengimus iš sandėlio pakrauname į automobilį, nepriklausomai nuo oro sąlygų ir pan. ,užsakovas sumoka visą sumą, neatsižvelgiant į suteiktą mūsų įrangos nuomos paslaugos laiką.

Dėmesio. Naujiena. Švenčių metu pastebėjome, kad vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti ant mūsų batutų. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-)
Naujiena. Edukacinė programa vaikams .Atidaroma jaunųjų ugniagesių-gelbėtojų mokyklėlė :-) .Už papildomą mokestį jūsų privačioje šventėje pakviesime uniformuotą ,,pareigūną-mokytoją" priešgaisrinės saugos klausimais. Pradžioje pasakosime apie ugnies atradimą,jos naudą bei grėsmes žmonijai nuo antikinės mitologijos Prometėjo bei Gabijos iki dabarties laikų. Tobulinsime praktinius ir teorinius įgūdžius. Paaiškinsime gaisro kilimo priežastis, gaisro gesinimo būdus, pirmąją pagalbą. Vaikai ne tik pramogauja ant batuto ,,Gaisrinė mašina", bet ir mokosi priešgaisrinės saugos bei pirmosios medicininės pagalbos. Tai domina ne tik vaikus ,bet ir suaugusius :-)Tikimės ,kad ne vienas mažasis klausytojas taps garbingu gelbėtoju :-).Prašome žiūrėti video: http://youtu.be/qRUZ4E-cf_o
.

Didelių švenčių organizatoriams. Nuomojantis daugiau pramogų ir laisvalaikio įrangos -,būtina išankstinė rezervacija.

Nuolatiniams klientams-,maloni staigmena (galimybė išsirinkti nemokamai vieną iš mūsų pasiūlytų įrengimų).

Mūsų įspūdingų dydžių, formų ir spalvų profesionalūs, specialia tentine PVC medžiaga padengti komerciniai ,pripučiamieji batutai suteiks daugiau teigiamų emocijų ir įsimintinų įspūdžių Jūsų vaikams.Taip pat visiems siūlome įvairius,profesionalius,vokiškus spyruoklinius batutus,,Exclusive".

Mūsų pripučiamiesiems įrengimams-reikalingi tvirtinimai ir žalia veja. Užsakovui iš anksto pranešus ir suderinus su mumis,mes paslaugas teiksime ant kietos dangos,jei tai bus įmanoma.Šalia turi būti specialios arba parankinės pramogų įrangos tvirtinimo detalės: stacionariai pastatytos tvoros, šviestuvai, suolai ir t.t..Suderinus, atsivešime specialius paklotus bei tvirtinimo lynus.

Privačiose šventėse saldumynų mėgėjams siūlome super saldžią atrakciją-,galimybę stebėti iš arčiau bei patiems pasigaminti sau norimo dydžio, formos cukraus vatą (ant ilgiausių: 45-50 cm arba 30 cm spec. medinių pagaliukų ) ,popkornų. Atrakcionų maisto aparatai įsigyti šiais metais, atitinka visus san. higienos-estetinius reikalavimus, puošia šventės vietą (gražus, mobilus ,,kioskelis").

Mergvakarių ir bernvakarių organizatoriams siūlome nuomotis mūsų netradicinius laisvalaikio ir pramogų įrengimus. Daug teigiamų emocijų, juokingų ir įsimintinų foto- garantuota :-)

Nesugalvojate, ką padovanoti vaikui švenčių proga? Padovanokite pripučiamojo, profesionalaus, spyruoklinio (4.5 m. diametro, Exclusive spyruoklės, vokiška kokybė) batuto paslaugų -dovanų kuponą. Tai geriausia dovana vaikui, kai už visa tai jau sumokėta. Atvykus jiems beliks tik išsirinkti esantį batutą ir gerai praleisti laiką. Padovanokite vaikui džiaugsmą ir teigiamas emocijas. Mūsų paslaugų kuponai:vienkartinis 30 min.-3EUR, daugkartinis 5 val.- 30EUR. Šios paslaugos teikiamos Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos, parkelyje.

Dėmesio, naujiena taupiems mažeikiškiams ir miesto kaimynams. Siūlome šventes švęsti Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos, parkelyje. Paruošime net tris skirtingus batutus. Švenčių dalyviai galės išbandyti visus vieno apsilankymo metu :-). Jei susirinks nuo 7 iki 10 vaikų-, pramogaus vien savo draugų rate ,iš anksto suderintu laiku. Tai bus privati šventė. Esant pageidavimui, individualiai ir išskirtinai Jums suteiksime plotą bei staliuką mūsų prekybiniame kioske (tortui, kt. vaišėms ir pan.). Šiuo atveju bus privati šventė, kai – batutų aikštelėje vaikai pramogaus tik draugų rate. Kiti vaikai į aikštelę nebus įleidžiami. Kaina 1 val.-80 eur..Jei vaikų mažiau ir įleidžiami kiti vaikai,- kaina 1 val.-50 eur. Kol vaikai linksminsis, tėveliai galės skaityti žurnalus, bulvarinę spaudą arba taip pat pramogauti :važinėtis su keturračiais minamais dviračiais.

Smaližiams siūlome vaišintis cukraus vata (cukraus vatos kaina ant 45-50 cm ilgio pagaliuko tik 1.5 EUR, o ant 30 cm ilgio pagaliuko tik 1EUR)

Geru oru :-) mūsų prekybos ir paslaugų Mažeikiuose, prie Sodų vid.m-klos (buvusi 3 -ioji) ,rekonstruotame parkelyje darbo laikas nuo 11-19 val. (esant poreikiui,darbo laikas gali būti pratęstas).


Nuo įvairiausių gamtos išdaigų Jus apsaugos įvairiaspalvės,įvairaus dydžio, formos šventinės palapinės. Mėgaukitės švente ir nesirūpinkite dėl blogo oro! Galime pasiūlyti įvairius pavėsinės baldus.


Naujiena.Teatralizuoti pasirodymai ir renginių vedimas įvairioms progoms. Credo: nebus gerai, bus puikiai! ...už gražią šventę, už gerą nuotaiką...


Mums malonu pranešti, kad galime surengti išvažiuojamąsias išvykas Jūsų paskirtoje vietoje: furšetus, pokylius, bei kitus šventinius pobūvius ir rengnius! Galime atsivežti savo stalo įrankius, indus, staltieses. Pasirūpinsime užkandžiais, kuriuos gamina kvalifikuoti virėjai. Pagal svečių pageidavimus parengiami specialūs valgiaraščiai. Galime pasiūlyti Jums muzikantą


Didžiausias pramogų ir laisvalaikio įrangos pasirinkimas Baltijos ir kitose kaimyninėse šalyse ! Mes jau 20 metų patikimai, saugiai ir atsakingai teikiame pramogų ir laisvalaikio įrangos nuomos paslaugas geriausiems savo klientams. Kiekvienais metais investuojame į vis modernesnius, inovatyvius, netradicinius pramogų ir laisvalaikio įrengimus, kurių nėra Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse.Kai klientai palygina pramogų įrangos įvairovę,-pasirenka mus. Mes dirbame geriausiems ir dėl geriausių. Geriausios pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams.

Naujiena. Karštomis dienomis batutai ,,Mini klounas" , ,,Akvariumas", Mini batutai, Bokso ringas gali tapti ,,plaukiojančiais povandeniniais laivais", t.y. galima pilti vandenį :-).Tai naujos pramogos ,įspūdžiai vandenyje. Būtina iš anksto suderinti. Kaina 30 proc. daugiau nurodytų kainų.


DėmesioDėmesio. Siūlykite idėjas, tinkančias mūsų verslui arba naujam, ir mes įgyvendinsime jas kartu.
<br />

Top 928,630 unikalūs lankytojai Top