January 22 2018 05:54:19
Translate
Navigacija
· Apie mus
· Laisvalaikio,pramogų,poilsio įrengimai ir kainos
· Cenrādis. Price list in EUR
· Foto galerija
· Video galerija
· Aktualu
· Prekyba
· Kontaktai
· Naujausios 2016-2018 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Facebook
Orų prognozė
Orai Mažeikiuose
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Naujausios 2016-2017 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Sveiki apsilankę šioje rubrikoje;-)
2015 metais nusprendėme sukurti šią rubriką. Šios rubrikos pagrindinis tikslas-informuoti mūsų klientus (taip pat ir konkurentus )apie įsigytus laisvalaikio ir pramogų pažangiausius,mobilius,technologinius produktus. Kiekvienais metais įsigyjame vis sudėtingesnius technologiniu požiūriu, bei inovatyvius įrengimus, kurių nėra Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse. Kai kurie mūsų įrengimai pvzd.: pilnai paruoštas ,,Labirintas“ sveria virš pusė tonos. Patiems drąsiausiems-,labai dideli batutai(turime ir suaugusiems). Pilna komplektacija šių įrenginių sveria 400-500 kg (svoriai registruoti-LR muitinėje).

2017 metais įsigyti aukštos technologijos, komandinių žaidimų-pramogų įrengimai tenkins net pačių įnoringiausių mūsų klientų poreikius. Nauji, invotyvūs įrengimai ne tik labiau puošia šventės vietą, bet suteikia daugiau teigiamų emocijų. Dėmesio. Naujiena. Privačių švenčių metu pastebėjome, kad vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti ant mūsų batutų. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus ant batutų. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-).
Jūsų organizuojamai šventei (bet kurioje Lietuvos ir ES vietoje) galime paruošti teminius pramogų ir laisvalaikio įrengimus, pvzd.:Olimpinį-interaktyvų miestelį suaugusiems, vaikams su poilsio ir pramogų zona. Nebuvusiems ,,Disneilende“,mes išpildysime svajonę-, paruošime Disneilendo parką vien su Disnėjaus personažais: batutai, judantys animaciniai personažai arba ,,Pasakų šalį“ su lietuvių liaudies bei užsienio populiariausiais personažais-animatoriais, arba ,,Džiungles“ su nauja pramoga ,,Darbščiosios beždžionėlės“, ,,Džiunglių kliūčių painūs takai “,Gyvatė ,,Anakonda“, Vėjo šokėjai-,,Palmės“,judantys ,profesionalūs personažai-animatoriai ,,Tigras“, ,,Išdykusi beždžionėlė" ir t.t..Helovino šventei siūlome įvairius , šviečiančius vėjo šokėjus, ,,kreivų" veidrodžių galeriją , kosminę lėkštę ,drakoną ir kt. įrengimus. Galime paruošti pagal jūsų pageidaujamą temą kitus pramogų įrengimus. Prekyba popkornais, cukraus vata iš estetiniu požiūriu gražių, specialių aparatų-kioskelių.
Olimpiniame-interaktyviame pramogų ir poilsio miestelyje esančius įrengimus, kuriems integruota mechaninė valdymo sistema, pvzd.: ,,Šlavėjas“, ,,Snieglentė“arba vandens-žemės kamuoliai, dideli batutai-,mes prižiūrime ir rūpinamės savo klientų saugumu bei patys dirbame su minėta įranga. Kitus įrengimus-paruošiame darbui ,ir prižiūrime techninę būklę. Esant poreikiui, susitarus iš anksto, interaktyvių,pramoginių rungčių pravedimui, judantiems animaciniams personažams galime siūlyti diplomuotus sporto, kultūros, švietimo specialistus-darbuotojus, kurie užsiima individualia veikla.
Turime virš 200 skirtingų įrengimų. Daugelis -visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Vieni mūsų įrengimai-visiškai nauji, kiti l.gero stovio, treti pigesni. Vieni -įspūdingų dydžių ,patys didžiausi Baltijos šalyse ,kiti-mažesni ir mažiausi. Tad kainos pagal jūsų planuojamą biudžetą.Beje suplyšusių ar neestetinių pramogų ir laisvalaikio įrengimų neturime :-)

Ypatingi ,rudens pasiūlymai švenčiantiems privačias vaikų šventes nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio. Užsakant batutą nuo pirmadienio iki penktadienio ,kaina-mažesnė iki 20 procentų ,,Mažos šventės“ įkainiu.

Kainas ir konkrečius pramogų ir laisvalaikio įrengimų aprašymus bei foto, prašome žiūrėti,,Laisvalaikio, pramogų,poilsio įrengimai ir kainos" rubrikoje,,,Nuomojami pramogų ir laisvalaikio įrengimai visiems su aprašymais ir kainomis"albume.Prašome spausti ant foto nuotraukos. Rimtiems klientams mes galime parduoti ,bet kurį Jums patikusį profesionalų-komercinį įrengimą iš šios internetinės svetainės. Konsultacijos teikiamos tik po pirkimo.
Ką tik įsigyti -,,karšti" pramogų ir laisvalaikio įrengimai suaugusiems ir vaikams (prašome žiūrėti):

Didžiausių,margaspalvių,lietuviškų raidžių bei skaičių dėlionės suaugusiems ir vaikams.Įmanomi įvairūs naudojimo būdai: kaip lauko baldai, mega konstruktorius, žaidimo-sporto elementai.Žaidimo tikslas – kuo greičiau raidėmis surinkti duotus žodžius arba raides, skaičių veiksmuose arba kombinacijose pasiekti reikiamą rezultatą.Galima nustatyti ir surinkti brangiausius žmogui, šeimai, darbovietei, bendruomenei žodžius, šūkį. Tinka ir vaikams.Mega dėlionės su skaičiukais ir lietuviškomis raidelėmis - lavinantis žaislas, padedantis ugdyti stambiąją ir smulkiąją vaiko motoriką, padeda mokant vaikus skirti skaičius, skaičiuoti, rūšiuoti, rinkti raides ,žodžius. Skatina fantaziją bei emocinę, socialinę raidą. Vaikai ne tik žaidžia su lietuviškomis raidėmis bei skaičiais bet ir mokosi juos pažinti.Ypatingai, jei juos moko žavi mūsų protinga mergaitė-Doris. Prašome žiūrėti video medžiagą:https://youtu.be/9f0Zyf1uv5s


Margaspalvės šventės dekoracijos ,,Vėjo šokėjai-liepsnos".Tai-puikus sprendimas puošiant šventės aplinką. (video medžiagą prašome žiūrėti ,,Video galerija"). Veikia hipnotizuojamai:-)
Įsigyjome 6 vnt. labai ryškių ,,vėjo šokėjų" su spec. šviečiančiais ventiliatoriais ,,liepsnos" viduje.Ypatingai tinka tamsoje... Tai ne tik fejerverkai į dangų... Jūsų teminiam renginiui galime įsigyti pageidaujamų spalvų ir formų įrengimų.

Kokios Joninės be laužo? Pats saugiausias Joninių laužas.Video medžiagą galite žiūrėti mūsų ,,Video" galerijoje arba šioje nuorodoje http://youtu.be/Ew2ep4nQqIE


Naujas ,pats didžiausias ,,Pimpačkiukas- pakalikas“ Lietuvoje ir užsienyje. Tai labai didelis nuotykių batutas pimpačkiukų- pakalikų ištikimiems gerbėjams. Pagamintas pagal mūsų individualų užsakymą .Labai didelis, sveriantis virš 350 kg batutas su saugiomis ir aukštomis apsauginėmis sienomis ir labai linksmu nusileidimo taku.

Turime ir ,,mažesnįjį Pimpačkiukas- pakalikas ,,brolį“ mūsų mažesniesiems bičiuliams.


Naujiena. Kas nebuvo ,,Disneilende“ ? Mes išpildysime jūsų svajonę...Siūlome naują ,mega batutą ,,Disneilendo parkas“ su pačiais populiariausiais animaciniais personažais.Labai didelis batutas, sveriantis 500 kg pilna komplektacija. Vienu metu gali pramogauti daugiau vaikų, nes 2 nusileidimo takai, t.y. saugesnis batutas vaikams.

Mes galime paruošti teminį,didelį pramogų parką su vien ,,Disnėjaus" personažais:batutai,judantys animatoriai,dekoracijos,pramogų maistas iš labai gražių prekybinių įrengimų ir t.t..Nauja. 2017 -Piliakalnių metai. Pats minkščiausias ir saugiausias piliakalnis Lietuvoje. Laipiojimui su spec. virvėmis, aktyvioms rungtims, pramogoms .Skirtas vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Pagamintas pagal mūsų individualų užsakymą. Kas greičiau pasieks prizą arba kelis kartus pasieks viršūnę ir palies ją ranka? Vienu metu pramogauti-varžytis gali 4 dalyviai (4 specialios virvės skirtinguose šonuose).Štai video :https://youtu.be/W34D_cthwLMTaip pat gali būti šis : ,,Būk pirmas“-labai didelis,naujas, interaktyvus su kliūtimis, laipiojimo siena bei spec. virvėmis pramogų batutas- drąsiems, mėgstantiems ekstremalius pojūčius vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Šis batutas tinka ir pramogoms ,ir aktyvioms rungtims, estafetėms. Kas bus pirmas? Pagamintas pagal mūsų individualų užsakymą: 2 nusileidimo takai, platus lipimo takas -virvėmis ir spec. detalėmis. Štai video :https://youtu.be/hFVJCIR8kww

Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.Nauja. Dideli, pramoginiai estafečių tuneliai su kliūtimis suaugusiems ir vaikams. Profesionalūs tuneliai lindimui. Tinka pramoginėms estafetėms, žaidimams. Tunelis pagamintas iš specialios PE medžiagos, sutvirtintas spec. ,,inkarais“. Tinka tiek lauko, tiek vidaus žaidimams.Tinka,kaip papildoma pramogų ,,pasunkinimo“priemonė batutams: ,,Būk pirmas“,,,Džiunglių kliūčių takas"ir pan..Štai video :https://youtu.be/VZklPJIezSE
Taip pat galime išnuomoti lenktynių pradžios-pabaigos vėliavas.Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų pramogų miestelį.Nauja .Oro beisbolas arba golfas kitaip. Siūlome išbandyti vieną iš populiariausių žaidimų JAV:beisbolą arba golfą kitaip. Žaidimo tikslas – su spec. lazda,, pamušti ore plūduriuojantį“ kamuoliuką, ir pataikyti į vieną iš pažymėtų skaičiais skylučių. Surink maksimalų taškų skaičių ir tapk nugalėtoju. Ar pasiruošęs išbandyti savo taiklumą? Štai video :https://youtu.be/U-m2a6AxY4k Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.Nauja. Netradicinis mega biliardas-kroketas. Tai neįprastas derinys biliardo, golfo, kroketo ir futbolo! Tai interaktyvi pramoga, kuri žaidžiama ant labai didelio, pripučiamo biliardo stalo ir spiriant kojomis arba mušant kūjais specialius, žymėtus, margaspalvius, didelius kamuolius į nišas. Štai video: https://youtu.be/lr2-FwiOK9c
Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.

Su kojomis.Su minkštais ,spec. kūjais.Mega stalo futbolas specialioje arenoje.Tai-komandinis žaidimas. Būtini koordinuoti judesiai su šalia esančiu komandos draugu.Vienu metu žaidžia netgi 12-14 žaidėjų. Labai didelė aikštė .Ilgis-16m. Plotis -8m.Aukštis-3 m. Taip pat joje galima žaisti : 1. SUMO futbolą šeimoms. Sumo kostiumų (turime:3 komplektai suaugusiems ir 1 komplektas vaikams), ,,Storulių“ futbolą šeimoms (turime 10vnt.:penki prieš penkis su.,,pastorinta“ skirtingų dydžių ir spalvų futbolo kamuolio formos apranga, šalmai). Taip pat pramoginės rungtys su populiariais, animaciniais, personažais (turime 10 skirtingų vienetų). Galime pasiūlyti kitus ,,pasunkinimus“: pripučiamus arkliukus, asiliukus, lazdas ir pan. Svarbu: visų minėtų kostiumų nuoma-atskirai, prašome žiūrėti kainoraštyje.Šia pramoga vienu metu gali naudotis iki 8 žaidėjų! 2. Šlapias futbolas rekomenduojamas ir vaikams, ir suaugusiems, kurie nori ekstremalių pojūčių, smagios pramogos ir gero juoko dozės .Tai-komandinis žaidimas.Svarbiausia- įvertinti savo galimybes ir negriūti labai slidžiame stadione.Šia pramoga vienu metu gali naudotis iki 8 žaidėjų! Šlapiam futbolui reikalingas lygus žemės paviršius (kad vanduo nestovėtų žemesnėse vietose) ir arčiau vandens telkinio (dėl vandens pildymo. Vandens lankstaus vamzdžio ilgis 100 m).

Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.Su vandeniu...
Naujiena.Netradicinis ledo ritulys arba žolės riedulys. Tai komandinė pramoga, žaidžiama ant specialiai padengtos PVC aikštelės. Žaidimo esmė: arenoje dvi komandos po 3 arba 6 žaidėjus stengiasi specialiomis, didelėmis lazdomis įmušti ,,didelį ritulį“ į viena kitos vartus.

Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.To dar nebuvo..Polas kitaip specialioje arenoje su žemaitukų arkliukais“. Tai komandinė pramoga, kuri jungia ,,futbolo ir žemaitukų arkliukų“ elementus. 1 komandą sudaro 3 ,,raiti“ žaidėjai. Polo didelė arena yra 16m ilgio ir 8m pločio, ,,aptverta tvorele“. Arenos galuose yra vartų stulpai 3m atstumu vienas nuo kito.Pagrindinis žaidimo tikslas – įmušti kuo daugiau įvarčių smūgiuojant kamuolį į vartus ,,raitelio“ kojomis ar žemaitukų arkliu. Žaidimo metu dvi komandos po tris ,, raitus“ žaidėjus spiria ir mušinėja kamuolį. Tai nuotaikinga pramoga, kurios metu ,,neluošinami ir nekankinami žemaitukų arkliai...

Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.,,Taiklus spyris“-tai baudos smūgis į vartus. ,,Besiginančios komandos žaidėjai sustoja į sienelę", ir užstoja vaizdą žaidėjui, spiriančiam baudos smūgį į pažymėtas rezultatų skaičiais nišas. Laisvuoju smūgiu , prieš pagrindinį smūgį, kamuolys pirmiausia perduodamas kitam žaidėjui. Kas pasieks geriausią rezultatą?

Mes galime paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.Naujiena Lietuvoje.,,Riedulių kruša". Tai-naujas, interaktyvus ,individualus arba komandinis žaidimas. Tikslas-kuo greičiau ,,praeiti" kliūčių ruožą. Mažiau aktyvūs dalyviai riedulių pagalba stengiasi ,,numušti" aktyvius žaidėjus. Lėtai judančius ir galvojančius žaidėjus ,,šluoja" rieduliai. Komandinėse rungtyse startuoja 1 žaidėjas nuo starto linijos. Kitos komandos nariai, esantys išorėje, stengiasi ,,nušluoti" priešininką. Būtinai reikalinga ir palaikymo komanda... Prašome žiūrėti video medžiagą :http://youtu.be/RkfLzl568nUPopuliariausias interaktyvus žaidimas ,,Šlavėjas“. Mes linksmai stebime užsienio TV šou laidą ,,Wipeout“. Dabar jūs galite patys išbandyti šį nuotaikingą įrengimą ,,sausai“ .Tikslas kuo ilgiau išsilaikyti ant ,,kaladės“. Minkšta, viską šluojanti ranka (reguliuojama skirtingo lygio greičiu ir aukščio padėtimis) montuojama minkšto pripučiamo batuto viduryje, todėl paslaugų gavėjai apsaugomi nuo skaudžių kritimų. Vienu metu pramogauja net 6 žmonės. Prašome žiūrėti vaizdo klipą http://youtu.be/Fmh_T-dgaC0 arba mūsų rubrikoje ,,Video galerija".
Mes galime paruošti teminį, Olimpinį pramogų miestelį suaugusiems, vaikams su poilsio ir pramogų zonos įrengimais ir t.t..Labai didelis , sveriantis virš 400 kg. batutas ,,Mikis ,Minė ir draugai".Saugus batutas, nes turi labai plačius nusileidimo ir užlipimo takus. Filmukuose išdykęs Mikis , sužavėjęs pelytę Minė, o taip pat jo draugai: ančiukas Donaldas, nenuorama Plutas ir kiti populiariausi animaciniai personažai jūsų šventėje. Labai platus ir saugus vaikams nusileidimo takas.Labai gražus vaikučių batutas ,, Kempiniukas su smagia kompanija“. Jūros dugne su savo draugais gyvenantis animacinio filmo herojus Kempiniukas- Plačiakelnis yra labai mėgstamas vaikų visame pasaulyje. Mes žinome, kad jo geriausi draugai yra ne tik kalmaras ir jūros žvaigždė, bet ir ...Kokia šventė be Klouno...? Nusprendėme mūsų mega Klounui surasti jaunesnįjį-mažąjį brolį...Naujas vaikučių batutas ,, Mini Klounas“.Sveria tik 230 kg..

Naujiena. Karštomis dienomis šis batutas gali tapti ,,plaukiojančiu povandeniniu laivu", t.y. galima pilti vandenį :-).Tai naujos pramogos ,įspūdžiai vandenyje. Kaina 30 proc. daugiau nurodytoms kainoms.
Naujiena. Edukacinė programa vaikams .Atidaroma jaunųjų ugniagesių-gelbėtojų mokyklėlė :-) .Už papildomą mokestį jūsų privačioje šventėje pakviesime uniformuotą ,,pareigūną-mokytoją" priešgaisrinės saugos klausimais. Pradžioje pasakosime apie ugnies atradimą,jos naudą bei grėsmes žmonijai nuo antikinės mitologijos Prometėjo bei Gabijos iki dabarties laikų. Tobulinsime praktinius ir teorinius įgūdžius. Paaiškinsime gaisro kilimo priežastis, gaisro gesinimo būdus, pirmąją pagalbą. Vaikai ne tik pramogauja ant batuto ,,Gaisrinė mašina", bet ir mokosi priešgaisrinės saugos bei pirmosios medicininės pagalbos.. Tai domina ne tik vaikus ,bet ir suaugusius :-)Tikimės ,kad ne vienas mažasis klausytojas taps garbingu gelbėtoju :-).Prašome žiūrėti video: http://youtu.be/qRUZ4E-cf_o
Dėmesio. Naujiena. Švenčių metu pastebėjome, kad vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti ant mūsų batutų. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-)Nauja pramoga tėveliams ir jų vaikams-, Gyro Scooter-Segway elektriniais dviratis- riedis. Gali važiuoti ir suaugę ir vaikai. Valdyti šią pramoginę transporto priemonę išmokstama per kelias minutes. Riedžių vairavimas paprastas ir patogus,kadangi lygsvara yra palaikoma automatiškai, giroskopinės sistemos dėka . Balansuoti jums nereikia taip pat, nes už jus padaro pats riedis ,lyg jis būtų jūsų kūno dalis. Pasvirkite šiek tiek į priekį ir pamatysite, jog jis"klauso" jūsų ,ir važiuoja būtent ten, kur svyra jūsų kūnas. Vairuodami riedį,užsitikrinsite gerą nuotaiką ir išskirtinius įspūdžius, galėsite grožėtis miesto arba gamtos vaizdais.Populiariausi, teminiai personažai Jūsų šventėse. Turime daugiau nei 10 vnt.

Gimtadienyje svarbiausias-pirmas įspūdis. Todėl siūlome nestandartinius ir neįprastus sveikinimus, sutikimus. Populiarūs,animacinių, personažų minkšti kostiumai :Mikis ir Minė, Ančiukas Donaldas ir jo draugė Deisė arba ožkytė-lietuvių liaudies pasakos personažas ir kt. (šventės vedėjams ir pan. ) Jie sugeba nustebinti žiūrovus – pralinksminti ir priversti prapliupti juokais. Komiški nuotykiai ir netikėčiausios istorijos vis dar nepalieka abejingų nei vaikų, nei jų tėvelių!
Mes galime paruošti teminį,didelį pramogų parką su vien ,,Pasakų šalies“ personažais:batutai,judantys animatoriai,dekoracijos,pramogų maistas ir t.t..Nauja. Sveikinimas su gimtadieniu ar kt. proga. Tai-šventinė dekoracija antrai pusei ,vaikui, giminaičiui, kaimynui, draugui, kolegai, įmonei ir pan.... Šventės dekoracijos-svarbiausias dalykas, kurio pagalba papuošite gimtadienį ir sukursite šventinę nuotaiką.
Naujiena Lietuvoje.Tokių vandens dviračių dar nebuvo. Manevringi, stabilūs ant vandens, greiti. Skirti nuo 8 metų vaikams iki 99 metų suaugusiems, nes reguliuojamos sėdynės. Nereikia mokytis ,,minti" dviratį, kaip sausumos. Sėdi ir mini. Vandens dviračiai jūsų pageidaujamoje vietoje. Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome maloniai paplaukioti vandens dviračiais, pasigrožėdami įspūdingu gamtovaizdžiu.Tinka sportinėms ir pramoginėms rungtims ant vandens atlikti. Taip pat nuomojamos kitos vandens pramogos.Video medžiagą galite žiūrėti mūsų ,,Video" galerijoje .

Nauja. Universalios, daugiafunkcinės irklentės - tai lentos, kuriomis irkluojama stovint, sėdint arba pritūpus ir taip judama vandeniu. Tai-naujovė ne tik Lietuvoje. Mėgautis irklavimu galima įvairiuose vandens telkiniuose : upėje, ežere, tvenkinyje, netgi ramioje jūroje. Tai- dar viena vandens pramoga visiems. Jei sudėtinga irkluoti atsistojus, mes paruošime irklentę atsisėdus (pritvirtinsime spec. kėdutes). Irkluojant išnyksta įtampa, atsipalaiduojama. Tinka pramoginėms rungtims, įvairioms užduotims atlikti: siekiant išsiaiškinti greičiausią irkluotoją sėdint, stovint ar pritūpus. Šokliausią-,kas nuo lentos peršoks spec. barjerą vandenyje ir nesušlaps? Galima žaisti vandens futbolą, karą su vandens šautuvais , dalyvauti kovose ant irklenčių vandenyje su spec. minkštomis lazdomis, kuokomis!


Naujiena. Įvairios vandens pramogos jūsų pasirinktoje vietoje. Ši foto-Molėtų raj. Taip pat nuomojamos kitos vandens pramogos.Video medžiagą galite žiūrėti mūsų ,,Video" galerijoje.Nauja. Kas 1 pripils vandens ir ,,ištrauks" kamuoliuką? Linksma vandens pramoga jūsų šventėse . Kuri komanda greičiau pripils vandens į kiaurą vandens bokštą ir ,,ištrauks“ iš apačios teniso kamuoliuką. Komandų narių veiksmų suderinamumas-būtinas. Žiūrėti video: https://youtu.be/8OOt5o7r7VYMargaspalvis ,mega kamuolys .Speciali PVC medžiaga. Aukštis-50 cm . Sumofutbolui, ,,storulių“ir kt. pramoginims-sportiniams žaidimams.Kamuoliukai-šokliukai su specialiomis rankenomis. Aukštis- 45cm .Turime 2 vnt. . Tinka vaikams iki 6-7 metų amžiaus. Įvairiems pramoginiams-sportiniams žaidimams.Nauja. PVC medžiaga 2.7m plotis*2.0m aukštis su spec. skylėmis (19 cm diametras ) bei pažymėtais rezultatų skaičiais. Įvairioms pramoginėms rungtims, užduotims ir pan..Nauja. Specialūs, dideli , minkšti, spalvoti kūjai .Aukštis-0.9 m. Netradiciniam mega biliardui-kroketui, įvairioms kt. pramogoms, žaidimams.Nauja. 16 vnt. 19cm arba 21.5cm diametro, specialūs, numeruoti, margaspalviai, patys didžiausi biliardo kamuoliai. Įvairioms pramoginėms rungtims, užduotims basomis, be batų atlikti. Netinka futbolo varžyboms.Nauja. Įvairių pramoginių žaidynių, žaidimų nugalėtojus būtina apdovanoti prizais. Šiai baigiamajai ceremonijai puikiausiai tinka mūsų pagaminta apdovanojimų pakyla (3-jų spalvų :auksinė, sidabrinė ir bronzinė) .Nepamirškite fotoaparato!Nauja pramoga. ,,Pabėgimas iš kalėjimo“. Kas pirmas pabėgs iš kalėjimo nesučiuptas? Bėgimas medžiaginiuose maišuose užrištais aplink kaklą. Būk pirmas šios pramogos laimėtojas.Nauja pramoga.Pramoginiai ruožai. Įvairioms pramoginėms-sportinėms rungtims, varžyboms ir pan..PVC, stora medžiaga 13*7 m, (3 ruožai po 2.3m pločio ir 13m ilgio).Taip pat galime išnuomoti lenktynių vėliavas. Pramogų informavimui apie varžybų pradžią (startą) –pabaigą (finišą), paruošti teminį,didelį Olimpinį pramogų miestelį.Nauja. Pasakų namelis mažiesiems gyventojams. Profesionalus, pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, atsparaus atmosferos poveikiui (UV). Galima statyti namuose arba lauke. Labai gražios ir ryškios spalvos. Atidaromos 2 vnt. durys ir 2 vnt. langai. Išmatavimai: 132 (aukštis) x 116 (plotis) x 134 (ilgis) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. Tai smagi vieta vaikams žaisti ir praleisti įdomų laiką šiame namelyje.Privačiose šventėse saldumynų mėgėjams siūlome super saldžią atrakciją-,galimybę stebėti iš arčiau bei patiems pasigaminti sau norimo dydžio, formos cukraus vatą (ant ilgiausių: 45-50 cm spec. medinių pagaliukų) ,popkornų. Atrakcionų maisto aparatai įsigyti šiais metais, atitinka visus san. higienos-estetinius reikalavimus, puošia šventės vietą (gražus, mobilus ,,kioskelis").Tai-smagi pramoga visiems šventės dalyviams,kai iš saldžių ,,siūlų" per atstumą susukamas vatinukas :-) .Prašome žiūrėti video medžiagą:http://youtu.be/xSkpoU4CvK0. Gimtadienio vietoje vienos porcijos kaina ant didelio 45 cm pagaliuko-1.5 eur. Pop-corn specialiuose popieriniuose ,dekoruotuose maišeliuose: mažas-1 eur, didelis 1.5 eur. Gaiviųjų gėrimų šaldymo-išpilstymo aparatas. Kaina-sutartinė. Galime atskirai išnuomoti sulankstomas (skėčiamas) palapines-paviljonus.Helovino ir kitoms šventėms siūlome įvairius , šviečiančius vėjo šokėjus, liepsnas ,,kreivų" veidrodžių galeriją , kosminę lėkštę, drakoną ir kt. įrengimus.Prašome žiūrėti smagią video rubrikoje ,,Galerija".
Šventės dalyvių užimtumui,siūlome įvairių dydžių ir formų mega šaškes...Gali būti ir kiti įrengimai, pvzd.: mega šachmatai, mega krepšinis, mega smiginis, nuotaikingas sumo ir t.t...Minėti įrengimai bus ekploatuojami šventės metu. Tinka visiems: nuo jauniausio iki vyriausio amžiaus.

Blizgios ,įvairiaspalvės gimtadienio kepuraitės su gumelėmis. Tai-bene svarbiausia gimtadienio atributika. Užsidėjus kepuraitę viskas pasikeičia, tarsi po burtininko skrybėle. Ir saulė ryškiau šviečia, ir nuotaika žaibiškai šauna į viršų. Tampa aišku, kad patekai į vieną geriausių įvykių pasaulyje-, gimtadienio šventę! Taigi, gimtadienių atributika daro mūsų šventes gražesnes, įdomesnes, žaismingesnes. Todėl jeigu norite sukurti įsimintiną šventę suaugusiems ar vaikams, pasirūpinkite būtinais gimtadienio atributais. Tik nepamirškite nusifotografuoti – tokios gražios akimirkos privalo būti įamžintos! Šventinės kepuraitės su gumyte, aukštis 16cm,diametras 10cm, įvairių spalvų. Šventiniai švilpukai įvairių spalvų .Šventės organizatoriams siūlome išsinuomoti mūsų inovatyvią, naujai įsigytą pramogų ir laisvalaikio įrangą jūsų šventės dalyviams ir svečiams. Užimtumas-garantuotas. Mes galime paruošti teminį, 2016 Metų Olimpinį-sporto miestelį suaugusiems, vaikams su poilsio ir pramogų zonos įrengimais ir t.t.. Prašome žiūrėti video medžiagą: http://youtu.be/0ZHr5pRVKHg

Jūsų šventėje pasipuošime vienoda atributika: marškinėliai ,džemperiai, kepuraitės ir pan.. Iškilus klausimams, atsiradus neaiškumams ar tiesiog prireikus pagalbos, būsime labiau matomi :-).


Norime pranešti jums džiugią naujieną. Ką tik grįžome iš verslo-komercinės, edukacinės kelionės. Domėjomės naujausiomis pasaulio pramogų tendencijomis, įrenginiais bei įrengimais. 2017 metais siūlysime inovatyvius ,modernius, netradicinius pramogų ir laisvalaikio įrengimus, kurių nėra Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse, tinkančius miestų, kaimų ,darbuotojų, giminių, draugų ar šeimų šventėse. ,,Nenuskriaudėme“ ir mažuosius mūsų paslaugų gavėjus. Įsigijome pačius populiariausius įrengimus, tinkančius nuo ,,pampersinių‘“ iki 12 m. amžiaus vaikams ;-)

P.S. Kai pasieki beveik 4 kilometrų aukštį , šalia vis dar ,,miegančio“ ugnikalnio-,supranti ,kad nebaisūs jokie gyvenimo iššūkiai... Sveikatos ir sėkmės jums.


Ypatingi ,rudens pasiūlymai švenčiantiems privačias vaikų šventes nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio. Užsakant batutą nuo pirmadienio iki penktadienio ,kaina-mažesnė iki 20 procentų ,,Mažos šventės“ įkainiu.
Kitus naujus įrengimus, kainas ir konkrečius pramogų ir laisvalaikio įrengimų aprašymus bei foto, prašome žiūrėti,,Laisvalaikio, pramogų,poilsio įrengimai ir kainos" rubrikoje,,,Nuomojami pramogų ir laisvalaikio įrengimai visiems su aprašymais ir kainomis"albume.

Didelių švenčių organizatoriams. Nuomojantis daugiau pramogų ir laisvalaikio įrangos -,būtina išankstinė rezervacija.


2018 metams ruošiamas naujas profesionalių laisvalaikio ir pramogų įrengimų užsakymas suaugusiems ir vaikams.Tokių pramogų įrengimų dar nebuvo nei Lietuvoje, nei kaimyninėse valstybėse.

Dėmesio!!! Ieškome verslo partnerio su rimtomis idėjomis gamybai vykdyti. Esame geografiškai patogioje vietoje: netoli Lietuvos ir Latvijos jūrų uostai. Taip pat domina tarptautinė prekyba bei paslaugos. Dėkojame už dėmesį. Laukite tęsinio :-)

Top 579,920 unikalūs lankytojai Top