February 17 2020 00:04:29
Translate
Navigacija
· Apie mus
· Laisvalaikio,pramogų,poilsio įrengimai ir kainos
· Cenrādis. Price list in EUR
· Foto galerija
· Video galerija
· Aktualu
· Prekyba ir pramogų įrangos remontas
· Kontaktai
· Naujausios 2017-2019 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Facebook
Orų prognozė
Orai Mažeikiuose
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Video galerija


Sveiki apsilankę šioje rubrikoje;-)

Šioje rubrikoje matysite mūsų nuomojamų pramogų ir laisvalaikio įrengimų video medžiagą, įrangos funkcionalumą

Kainas ir konkrečius pramogų ir laisvalaikio įrengimų aprašymus bei foto, prašome žiūrėti ,,Laisvalaikio, pramogų,poilsio įrengimai ir kainos" rubrikoje ,,Nuomojami pramogų ir laisvalaikio įrengimai visiems su aprašymais ir kainomis"albume

Pridedame kelias miesto ir labai mažų bendruomenių šventes

Jūsų pasirinkti inovatyvūs pramogų ir laisvalaikio užimtumo įrengimai šventėse. Taip papuošite savo organizuojamos šventės vietą naujomis mūsų pramogomis, užimsite dalyvius, įgyvendinsite socialinį teisingumą visiems bendruomenės nariams, svečiams.
Šventės vietos papuošimas, dalyvių užimtumas-garantuotas.


Didelių ir mažų bendruomenių šventės. Vietos valdžios bei aktvvių bandruomenės narių dėka visi dalyviai pramogomis naudojosi nemokamai.Girdėjome daug teigiamų atsiliepimų...
Jaunų darbuotojų sąskrydis Dzūkijoje.


Tokių pramogų nėra Lietuvoje ir kitose kaimyninėse šalyse. Pramogos , laisvalaikis, poilsis, netradicinis sportas, interaktyvus poilsis, visiems. Abejingų nėra... Ruošiatės švęsti jubiliejų, gimtadienį , giminės susitikimą, darbuotojų sąskrydį, kitą šventę ir pan.? Mes galime jums išnuomoti pramogų ir laisvalaikio įrangą suaugusiems ir vaikams. Šventės organizatoriams nebereikia rūpintis dalyvių užimtumu, šventės vietos papuošimu. Turime virš 200 skirtingų įrengimų. Daugelis -visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Vieni mūsų įrengimai-visiškai nauji, kiti l.gero stovio, treti pigesni. Vieni -įspūdingų dydžių ,patys didžiausi Baltijos šalyse ,kiti-mažesni ir mažiausi. Tad kainos pagal jūsų planuojamą biudžetą.Beje suplyšusių ar neestetinių pramogų ir laisvalaikio įrengimų neturime :-)

Nuotaikingos atrakcijos aktyvioje seniūnijoje. Mažiau alkoholio-,daugiau teigiamų emocijų...Riedulių kruša bei šaudymas iš lankų bei kitos pramogos labai mažoje ,bet aktyvioje seniūnijoje...


Šventės organizatoriams nebereikia rūpintis dalyvių užimtumu. Turime pasiūlyti virš 200 įvairių laisvalaikio ir pramogų įrengimų, skirtų suaugusiems ir vaikams. Daugelis jų-visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai.Mokslo ir žinių dienos šventėje dalyviai ir svečiai galėjo naudotis pramogomis nemokamai...Pramogos prekybos centruose. Vaikų gynimo šventei dalyviai ir svečiai galėjo naudotis pramogomis nemokamai... Vaikams ir tėveliai klaidžiojo dideliame ir painiame labirinte.Darbuotojų sąskrydžiai. Šventės dalyviai ir svečiai galėjo naudotis pramogomis nemokamai...Pramogos tarptautinių bendruomenių sąskrydžiuose.
Aktyvių bendruomenių šventės. Šventės dalyviai ir svečiai galėjo naudotis pramogomis nemokamai...Joninės pas Joną. Šventės dalyviai ir svečiai galėjo naudotis pramogomis nemokamai...>Pramogos , laisvalaikis, poilsis, netradicinis sportas, interaktyvus poilsis, visiems. Abejingų nėra...
Vandens pramogos


Įvairios vandens pramogos jūsų pasirinktoje vietoje.

Pramogos Molėtų rajone.Suteikiame Žmogiškąjai esybei galimybę pabuvoti naminių žiurkėnų vaidmeny. Linksmi žmogėnai, pabuvoję margaspalviuose kamuoliuose ,pasižada daugiau niekada nekankinti vargšų augintinių :-)


Super vandens pramoga Eišiškėse, Versekos vandenyse...

Dubingiai
Super pramoga ilgiausiame LR ežere,-Dubingių vandenyse, spalvotuose kamuoliuose...
Nuotaikinga pramoga ant vandens : ,,Vandens šoklys"...
Naujiena: Keturvietės vandens sūpuoklės pramogai ir sportui karštomis vasaros dienomis...
Įvairios vandens pramogos Vilniaus rajone. Turime daug kitų vandens pramogų.
Naujiena. Vienviečiai ir dvivietis vandens dviračiai Tokių vandens dviračių dar nebuvo. Manevringi, stabilūs ant vandens, greiti. Skirti nuo 8 metų vaikams iki 99 metų suaugusiems, nes reguliuojamos sėdynės. Nereikia mokytis ,,minti" dviratį, kaip sausumos. Sėdi ir mini. Turime ir kitų vandens pramogų.
Futbolas kitaip.Kai norisi išsimaudyti...

Būk sausiausias su vandens mega batais...
Nauja vandens pramoga- neskęstantys mega batai -,,Būk sausiausias“. 1.7 m ilgio. Tinka sportinėms ir pramoginėms rungtims ant vandens ir ne tik atlikti...
Pramogos, laisvalaikis, interaktyvus poilsis suaugusiems ir vaikams


Vandens-žemės margaspalviai kamuoliai labai mažos bendruomenės šventėje. Tai puiki ir nauja pramoga ant žemės.
Labai dideli margaspalviai vandens-žemės kamuoliai ant žemės, specialaus kilimo.Vietos valdžios bei aktvvių bandruomenės narių dėka visi dalyviai pramogomis naudojosi nemokamai...
Populiariausias interaktyvus žaidimas ,,Šlavėjas“ arba ,,Wipe out"

Komandinė-pramoginė rungtis :-))Mega stalo futbolas -tai komandinis, labai įdomus , ,,uždegantis" žaidimas.

Komandinė-pramoginė rungtis :-))Polas kitaip specialioje arenoje su žemaitukų arkliukais.

Komandinė-pramoginė rungtis :-))Nauja pramoga. Netradicinis ledo ritulys arba žolės riedulys.

Komandinė-pramoginė rungtis :-))Nauja pramoga.,,Taiklus spyris“-tai baudos smūgis į vartus. ,,Besiginančios komandos žaidėjai sustoja į sienelę", ir užstoja vaizdą žaidėjui, spiriančiam baudos smūgį į pažymėtas rezultatų skaičiais nišas. Laisvuoju smūgiu , prieš pagrindinį smūgį, kamuolys pirmiausia perduodamas kitam žaidėjui.


Riedlenčių ralis. Tai linksma lenktynių pramoga. Galima surengti individualias ar grupines varžybas, kai riedutininką stumia jo partneris. Svarbiausia –kuo greičiau pasiekti finišo tiesiąją, ir nenumesti sėdinčio savo komandos draugo nuo riedlentės, nes skaičiuojami baudos taškai.


Nuotaikinga pramoga. ,,Karštas sviedinys".

Vienu metu žaidimų aikštelėje gali žaisti net 9 žaidėjai.,,Storulių“ futbolas-smagi ,minkšta pramoga. Galima žaisti ir su mažu kamuoliu...

Komandinė-pramoginė rungtis :-))Naujiena, Lenktynės arkliukais hipodrome.

Siūlome netradicines-pramogines žirgų (nauji 3 vnt) arba asiliukų (nauji 3 vnt.) lenktynes mūsų sukurtame hipodrome.Lenktynių rezultatai labiausiai priklauso nuo raitelio.Pramoga ,,Darbščiosios beždžionėlės

Kas greičiau surinks bananų ir kokosų derlių? :-))Nuotaikinga laisvalaikio pramoga ,,Visa griaunantis meteoritas".

Komandinė-pramoginė rungtis :-))


Snieglentės pramogos bet kokiu oru :-))


Naujiena. ,,Linksmoji snieglentė“ - tai pramoga, imituojanti snieglenčių varžybas, bet kokiu sezono laikotarpiu.Pramogos metu būtina kaip galima ilgiau išsilaikyti ant ,,linksmosios snieglentės“. ,,Linksmoji snieglentė“ montuojama minkšto pripučiamo batuto viduryje, todėl paslaugų gavėjas apsaugomas nuo skaudžių kritimų
,,Riedulių kruša“


Naujas interaktyvus –komandinis žaidimas ,,Riedulių kruša".2 komandose po 4 žaidėjus. Mažiau aktyvūs dalyviai riedulių pagalba stengiasi numesti priešininkų komandos aktyvius žaidėjus, kurie bando pereiti kliūčių ruožą.Lėtai judančius ir galvojančius žaidėjus šluoja rieduliai. Būtinai reikalinga ir palaikymo komanda....
Naujiena. Didžiausias mobilus, pripučiamas,painus labirintas-saugiausias ir minkščiausias įrengimas .Labirintas yra įrengtas taip, kad užtikrintų maksimalų saugumą.Šiame labirinte klystkeliai sukurti smagioms lenktynėms, pramogoms.Painiame labirinte yra aklinų sienų ir daug apgaulingų posūkių.Būtina sąlyga-ne tik racionaliai, bet ir intuityviai mąstyti. Pritaikyta moteriškąjai giminei, bet tinka ir vyriškąjai :-) .Tad ,kuris suras teisingą kelią pirmas?
Linksmas ,naujas ,komandinis žaidimas ,,Tenisas arba krepšinis kitaip“.


Žaidimo tikslas –per tam tikrą laiką arba iki tam tikro rezultato ,,įmesti“ kuo daugiau kartų lauko teniso kamuoliuką arba nestandartinį ,mažą krepšinio kamuolį į varžovų teritorijoje esančias 3 skyles. Siekiant intensyvesnio žaidimo, vienu metu galima žaisti ir su 2-3 kamuoliukais .
Milžinų krepšinis :-))Krepšinis kitaip


Nuotaikingas komandinis žaidimas-,krepšinis (po 2 lankus) įvairioms pramoginėms rungtims( su 4 vnt.kamuoliais).
Krepšinį žaidžia net peliukai :-)


Mūsų laisvalaikis :-)

Įdomus krepšinis


Lietuva-krepšinio šalis. Siūlome išbandyti savo taiklumą ir greitumą žaidime,,krepšinis kitaip“.Tikslas: kuo greičiau ,,Sumesti“kamuoliukus į krepšinį. Tai-komandinis žaidimas. Gali žaisti daugiau kaip 2 žaidėjai.
Pagalvių karas. Tai yra puiki galimybė atsikratyti neigiamos energijos. Kai proto mūšyje pavargstama-,siūlome išbandyti jėgas pagalvių kare. Tai galėtų būti vienintelis karas, kuriame kariautų žmonės :-).
Nevykęs pasiruošimas kovai prieš vietines varnas parkuose :-))) Pastebėjome, kad ,,ragatkes“ galima panaudoti ir kitiems tikslams. Tad,jei sugalvoji-,duok žinią :-)
Šaudymas margaspalvėmis timpomis-ragatkėmis į judančius oro balionus. Galima šaudyti ir į kitus taikinius, pvzd.: molinius indus ir pan.. Naudojamos specialios , margaspalvės timpos-ragatkės (pandos, dramblio ir tigro personažų) . Šaudoma rinktiniais akmenukais .
Botų taikinys. Būna dienų, kai grįžus namo nesinori nieko, tik ,,šveisti“ batus į kampą. Šis, juokingas botų taikinys tobulins mėtymo įgūdžius bei rankų taiklumą.
3 pramoginės rungtys viename su specialiomis skylėmis.
Smagus, interaktyvus batutas-arena ,,Lietuvos gladiatoriai" .Tai puiki proga visiems sportuoti, pramogauti nesužeidžiant vienas kito :-)3.5 metrų aukščio mega smiginis-netradicinis žaidimas,pramoga :)

Mega šaškės-tai puiki proga šeimų, draugų ,bendradarbių kolektyvui dalyvauti, stebėti, spręsti strateginius ,,milžinų" šaškių ėjimus.Smagūs,pripučiamieji arkliukai. Tai puiki proga visiems sportuoti, lenktyniauti ir pramogauti. Taip pat dirbtinės žolės kilimai-,šventiniai takai jūsų šventei.


Atrakcija su elektriniais paspirtukais.Kas greičiau? :-)


Smagūs arkliukai :-)
Kas nenorėtų pajodinėti su smagiais arkliukais. Arkliukai juda ne tik į priekį, bet ir į kairę ir į dešinę puses. Jojant arkliuku stimuliuojami juosmens, rankų, pilvo ir kojų raumenys.Tinka nuo 5 metų iki 12 metų vaikams (25-65 kg).


Smagi lindynė ,,Gyvatė" -pati didžiausia (12 metrų ilgio).Tai puiki proga visiems palandžioti po ,,gyvatės vidurius" :-) .Galima organizuoti estafetes.

Smagus, interaktyvus batutas su kliūtimis ,,Džiunglių takas" (20 metrų ilgio).Tai puiki proga visiems sportuoti, lenktyniauti ir pramogauti :). Tinka ir suaugusiems.


Smagi, interaktyvi atrakcija ,,Lietuvos galiūnas" (11 metrų ilgio).Tai puiki proga visiems sportuoti, lenktyniauti ir pramogauti :)Prasideda naujas futbolo čempionatas :-). 3.5 metrų aukščio mega futbolo vartai (dabar įdomiau: skylės pažymėtos skaičiais). Tai-netradicinis žaidimas, pramoga :)Smagi atrakcija: traukimo ,,Atiduok dešrą“. Kas nutrauks didesnį ,,sardelės galą“?  Tinka sportinėms varžyboms (šeimoms, vaikams).Traukimo lininė virvė (suaugusiems ir ne tik). Lietuva-galiūnų šalis. Tinka sportinėms varžyboms .Naujiena. Kautynės su lazdomis ant tampraus pavadėlio su super elastine Bungee virve.


Siūlome ,,minkštai išsiaiškinti santykius“...Kam niežti kumščiai būtina juos kuo greičiau ,,pakasyti"į mūsų siūlomą naują pramogą -,bokso kriaušę. Tai pats pigiausias būdas numalšinti niežulį :-))) Šias paslaugas teikiame Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos. Galime suteikti jas privačiuose Jūsų organizuojamuose renginiuose. :-)Smagu pramogauti ,,draugų rate" :-))Pasivaikščiojimas po pievą. Tinka judesių koordinacijai gerinti, balansavimo rungtims atlikti, puiki prevencija dėl pykinimo automobilyje. :-))Nuotaikingas slidinėjimas vasarą :-))Netradicinis tinklinis :-) Interaktyvus komandinis žaidimas-tinklinis kitaip.Nuotaikingas žaidimas šeimoms -,,Trigalvis drakonas“.Kartais galva neklauso kojų arba atvirkščiai 
Nuo mažens mes visi norime būti dideli...Mega futbolas-ne tik ,,dideliems"...Nauja. Oro beisbolas arba golfas kitaip.Netradicinis mega biliardas-kroketas.Profesionalūs tuneliai lindimui. Tinka pramoginėms estafetėms, žaidimams.2017 -Piliakalnių metai. Pats minkščiausias piliakalnis LietuvojeĮvairūs , profesionalūs batutai. Turime ir suaugusiems


Super naujiena.,,Būk pirmas“-labai didelis, interaktyvus su kliūtimis, laipiojimo siena bei spec. virvėmis pramogų batutas- drąsiems, mėgstantiems ekstremalius pojūčius vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Šis batutas tinka ir pramogoms ,ir aktyvioms rungtims, estafetėms. Kas bus pirmas? Pagamintas pagal mūsų individualų užsakymą: 2 nusileidimo takai, platus lipimo takas -virvėmis ir spec. detalėmis. Tad stipriau, drąsiau, vikriau
Didelis,banguotas,su staigiu nusileidimo taku batutas,, Drakono metai 2012“. Skirtas drąsiems, mėgstantiems ekstremalius pojūčius vaikams.
Labai didelis batutas ,,Pilis".


Naujas. Labai didelis batutas ,,Pilis". Skirtas drąsiems, mėgstantiems ekstremalius pojūčius vaikams, paaugliams. Pagamintas pagal mūsų individualų užsakymą: žymiai platesni nusileidimo ir dviejų eilių lipimo takai.
Didelis, banguotas,minkštų kamuoliukų batutas ,,Linksmoji banga“.Tai gerų pojūčių mėgėjams skirtas batutas su smagiais kalneliais.
Naujiena ,,Kosminė lėkštė".Siūlome linksmą kelionę į atvirą, kupiną paslapčių visatą su kosmine lėkšte. Tinka ne tik marsiečiams :-)
Smagus mini krepšinio ir tinklinio batutas.Tai puiki proga vaikams sportuoti, lenktyniauti ir pramogauti kambaryje, esant bjauriam orui :-)


Atidaroma jaunųjų ugniagesių-gelbėtojų mokyklėlė. Prašome užsisakyti mūsų paslaugas:-)

NAUJIENA. Už papildomą mokestį jūsų privačioje šventėje pakviesime uniformuotą pareigūną-mokytoją priešgaisrinės saugos klausimais. Tobulinsime praktinius ir teorinius įgūdžius. Paaiškinsime gaisro kilimo priežastis, gaisro gesinimo,gelbėjimosi būdus, pirmąją pagalbą. Jūsų vaikai pramogaudami įgis svarbių žinių :-)
6 metrų aukščio didelis tortas. Super tortas Jūsų ar organizacijos šventės, jubiliejaus progai :)Smagu šokinėti ant profesionalaus, aukšto šuolio, batuto.Smagus mini batutas ,,Zuikis”.Tai puiki proga vaikams sportuoti, lenktyniauti ir pramogauti kambaryje, esant bjauriam orui :-)Smagu ,,maudytis ",pramogauti, atlikti įvairias, linksmas užduotis bet kokiu oru minkštų kamuoliukų baseine...:-).Turime įvairių dydžių, formų...Surask savo laimę dideliame ,spalvotų kamuoliukų baseine :-)Naujiena. Smagus mini batutas su nusileidimu.Tai puiki proga vaikams sportuoti, lenktyniauti ir pramogauti kambarye, esant bjauriam orui :-)


Įvairios pramogų ir laisvalaikio, ekologinės transporto priemonės visiems

Siūlome ekologinę-,,lašiniais "varomą transporto priemonę. Tai-įsimintina šeimos kelionė gamtoje minamu keturviečiu velomobiliu.:-)Smagus keturviečio minamo kartingo,,slalomas"...Smagus dviviečio ,,shoperio slalomas"...Linksmasis minamas kartingas....


Įvairios švenčių dekoracijos

Vėjo šokėjai-liepsnos.Tai-puikus sprendimas puošiant šventės aplinką . Veikia hipnotizuojamai:-).Jūsų teminiam renginiui galime įsigyti pageidaujamų spalvų ir formų įrengimų.


Margaspalvės šventės dekoracijos ,,Vėjo Šokėjai" . Tai-puikus sprendimas puošiant šventės aplinką:-)Didelių, linksmųjų melagių veidrodžių galerija.


Nauja.Linksmųjų-melagių veidrodžių galerija.2.45 m aukščio 0.9 m pločio.Turime skirtingus 8 vnt. Nuotaikingų akimirkų įamžinimui-būtinas foto aparatas.
Mikis ir Minė-judantys,populiarūs,animaciniai, personažai...Donaldas ir Deisė linksmų vaikų būryje... Tai-populiarūs, animacinių, personažų minkšti kostiumai Ančiukas Donaldas ir jo draugė Deisė (šventės vedėjams ir pan. ) Jau kelis dešimtmečius sugeba nustebinti žiūrovus – pralinksminti ir priversti prapliupti juokais. Komiški nuotykiai ir netikėčiausios istorijos vis dar nepalieka abejingų nei vaikų, nei jų tėvelių!,,Judančių vaivorykščių-laumės juostų“transformacijos. Tokių pramogų dar nebuvo nei Lietuvoje, nei kaimyninėse šalyse. Tai įspūdingas reginys akims, kai transformuojasi ,,,praryja žmones".Pagal atskiras tematikas: Maiklo Džeksono šokis, gyvūnijos pasaulis ir pan.. :Helovino šventei siūlome įvairius , šviečiančius vėjo šokėjus, ,,kreivų" veidrodžių galeriją , kosminę lėkštę ,drakoną ir kt. įrengimus.Pramogų maistas visiems smaližiams

Privačiose šventėse saldumynų mėgėjams siūlome super saldžią atrakciją-,galimybę stebėti iš arčiau bei patiems pasigaminti sau norimo dydžio, formos cukraus vatą (ant ilgiausių: 45-50 cm arba trumpesnių 30 cm spec. medinių pagaliukų) ,popkornų. Atrakcionų maisto aparatai įsigyti šiais metais, atitinka visus san. higienos-estetinius reikalavimus, puošia šventės vietą (gražus, mobilus ,,kioskelis"). Tai-smagi pramoga visiems šventės dalyviams,kai iš saldžių ,,siūlų" per atstumą susukamas vatinukas :-)
Mažiau alkoholio ,daugiau teigiamų emocijų.
Top 928,660 unikalūs lankytojai Top