February 17 2020 00:23:37
Translate
Navigacija
· Apie mus
· Laisvalaikio,pramogų,poilsio įrengimai ir kainos
· Cenrādis. Price list in EUR
· Foto galerija
· Video galerija
· Aktualu
· Prekyba ir pramogų įrangos remontas
· Kontaktai
· Naujausios 2017-2019 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Facebook
Orų prognozė
Orai Mažeikiuose
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Apie mus

Sveiki atvykę į mūsų puslapį!

Mes jau 20 metų dirbame poilsio, pramogų ir laisvalaikio paslaugų teikimo srityje. Minėtas paslaugas ir prekybą popkornais, cukraus vata, įvairiais žaislais,įrengimais ir t.t. vykdome visoje Lietuvos teritorijoje, masinėse žmonių susibūrimo vietose ,privačiose ir viešose šventėse ir pan. 20 metų mūsų pramogų ir laisvalaikio paslaugų jubiliejaus proga-, visi įkainiai- 2018 metų kainomis :-) Taip pat primename, kad privačių švenčių metu ant didesnių batutų vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus ant batutų. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-). Mūsų veiklos tikslas: skatinti kūno kultūros ir interaktyvaus poilsio plėtojimą, bendrumą šeimoje, laisvalaikio leidimą kartu, sveiką gyvenimo būdą, turiningą poilsį. Dabar mūsų teikiamos paslaugos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, t.y. šeimoms. Jūsų pageidaujamoje arba mūsų privačioje teritorijoje arba patalpose, kuriose įrengti lauko baldai, pavėsinė, sporto ar laisvalaikio įrenginiai , teikiame įvairias pramogų, laisvalaikio užimtumo paslaugas (gimtadieniuose, vardadieniuose, krikštynose, mergvakariuose ir bernvakariuose, išleistuvėse, įmonių ir įstaigų, bendruomenių, kaimo, miesto rengiamose įvairiose šventėse ir kt.). Mes papuošime jūsų rengiamą šventę ką tik įsigytais įvairiais,netradiciniais įrengimais. Šventės dalyvių užimtumas-garantuotas.
Ne švenčių metu prekyba ir paslaugos teikiamos Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos. Mūsų batutų paslaugų įkainiai: 30 min.-tik 3.5 eur.,10 min.-1.5EUR., 5 min.-1EUR. .Paruošiame 3 skirtingus batutus. Visus paruoštus batutus galima išbandyti vieno apsilankymo metu :-)

Naujiena: Dėmesio, naujiena taupiems mažeikiškiams ir miesto kaimynams. Siūlome šventes švęsti Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos, parkelyje. Paruošime net tris skirtingus batutus. Švenčių dalyviai galės išbandyti visus vieno apsilankymo metu :-). Jei susirinks nuo 7 iki 10 vaikų-, pramogaus vien savo draugų rate ,iš anksto suderintu laiku. Tai bus privati šventė. Esant pageidavimui, individualiai ir išskirtinai Jums suteiksime plotą bei staliuką mūsų prekybiniame kioske (tortui, kt. vaišėms ir pan.). Šiuo atveju bus privati šventė, kai – batutų aikštelėje vaikai pramogaus tik draugų rate. Kiti vaikai į aikštelę nebus įleidžiami. Kaina 1 val.-80 eur..Jei vaikų mažiau ir įleidžiami kiti vaikai,- kaina 1 val.-50 eur. Kol vaikai linksminsis, tėveliai galės skaityti žurnalus, bulvarinę spaudą arba taip pat pramogauti :važinėtis su keturračiais minamais dviračiai. Smaližiams -cukraus vata (cukraus vatos kaina ant 45-50 cm ilgio pagaliuko tik 1.5 EUR, o ant 30 cm ilgio pagaliuko tik 1EUR), popcornai,gaivieji gėrimai ir t.t. .Įvairių pramoginių arkliukų, elektromobilių,profesionalių, minamų kartingų,Gyro Scooter-Segway elektrinių dviračių ir triračių riedžių nuoma suaugusiems ir vaikams. <

Geru oru :-) mūsų darbo laikas- nuo 11 iki 19 val. (esant poreikiui, gali būti pratęstas).

Dėmesio nemokamų pramogų mylėtojams! KONKURSAS! Mažeikių miesto, rajono gyventojams bei miesto kaimynams dažnai vykdome akcijas 1 val. nemokamoms net 3 batutų pramogoms Mažeikiuose, Sodų gatvės parkelyje! Pačios karščiausios naujienos apie mūsų pramogas https://www.facebook.com/batutaipramogos/ Mažeikiški, palaikyk Mažeikių verslą. Neleisk, kad pinigai ,,iškeliautų“ iš savivaldybės teritorijos! Tik socialiai atsakingoje aplinkoje ,,gimsta“ socialiai atsakingas verslas. Mes už socialinę-ekonominę plėtrą Mažeikių rajone! Mes galime jums išnuomoti pramogų ir laisvalaikio įrangą suaugusiems ir vaikams.


Šventės organizatoriams nebereikia rūpintis dalyvių užimtumu, šventės vietos papuošimu. Turime pasiūlyti virš 200 įvairių laisvalaikio ir pramogų įrengimų, skirtų suaugusiems ir vaikams. Daugelis jų-visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Dalyvių užimtumas-garantuotas. Vieni mūsų batutai-visiškai nauji, kiti l.gero stovio, treti pigesni. Vieni -įspūdingų dydžių ,kiti-mažesni ir mažiausi. Tad kainos pagal jūsų planuojamą biudžetą šventei.Beje suplyšusių ar neestetinių pramogų ir laisvalaikio įrengimų neturime 

Ką mes siūlome?

Naujiena: Bet kuris Jūsų išsirinktas batutas (turime virš 100 vnt.)vaiko šventei lyjant ,sningant ir pan. erdvioje,didelėje salėje, patogioje vietoje. Suaugusiems taip pat įsigyjome daug pramogos ir laisvalaikio įrengimų, skirtų pramogauti patalpų viduje (prašome žiūrėti rubrikoje ,,Laisvalaikio, pramogų,poilsio įrengimai ir kainos“pirmame albume.

- Profesionalių pripučiamųjų ir spyruoklinių batutų nuoma ir prekyba. Klientui pageidaujant, išrašome paslaugų pirkimo-pardavimo dokumentą.

- Profesionalių ,pramoginių transporto priemonių nuoma suaugusiems ir vaikams, prekyba.

- Kitų profesionalių laisvalaikio įrengimų nuoma ir prekyba.

- Pramogų ir laisvalaikio įrengimų pardavimas.

- Prekyba šventėse maisto produktais (popkornai,cukraus vata, gaivieji gėrimai ir pan.).

- Atvykimas į Jūsų šventės vietą .

- Mūsų atnaujinta teritorija arba patalpos Jūsų šventėms.

NAUJIENA.-Mobilaus baro, viešojo maitinimo paslaugos.

NAUJIENA. Teatralizuoti pasirodymai ir renginių vedimas įvairioms progoms.

NAUJIENA.Automobilio nuoma Jūsų šventei, pramogoms gamtoje ir pan.

NAUJIENA. Surenkame, remontuojame jūsų įsigytus pramogų ir laisvalaikio įrengimus, kitus PVC, tentinius gaminius (batutai, valtys, palapinės ir pan.). Batuto specialus PVC medžiagos siuvimas 1 cm -10 eur, klijavimas 1 cm-5 eur. .

-Būti mūsų paslaugų ir prekybos partneriais

Dėmesio. Ieškome patikimų partnerių su rimtomis idėjomis naujam verslui arba verslo plėtrai.

Kodėl mes?

NAUJIENA: Ypatingi pasiūlymai švenčiantiems privačias vaikų šventes. Užsakant batutą nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vakaro-,kaina-mažesnė iki 20 procentų ,,Mažos šventės“ įkainiu.

Tokių pramogų dar nebuvo. Mes dirbame GERIAUSIEMS ir dėl GERIAUSIŲ!!!

Ilgametė mūsų veiklos patirtis ,ir ypatingas dėmesys paslaugų gavėjų saugai ir sveikatai.

Mūsų dauguma įrengimų skirti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Į Jūsų šventę atvežtus įrengimus surenkame ir prižiūrime,šventės pabaigoje įrengimus susirenkame ir išvežame. Užimtumas-garantuotas


Dėmesio. Naujiena. Švenčių metu pastebėjome, kad vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti ant mūsų batutų. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-).
Naujiena. Edukacinė programa vaikams .Atidaroma jaunųjų ugniagesių-gelbėtojų mokyklėlė :-) .Už papildomą mokestį jūsų privačioje šventėje pakviesime uniformuotą ,,pareigūną-mokytoją" priešgaisrinės saugos klausimais. Pradžioje pasakosime apie ugnies atradimą,jos naudą bei grėsmes žmonijai nuo antikinės mitologijos Prometėjo bei Gabijos iki dabarties laikų. Tobulinsime praktinius ir teorinius įgūdžius. Paaiškinsime gaisro kilimo priežastis, gaisro gesinimo būdus, pirmąją pagalbą. Vaikai ne tik pramogauja ant batuto ,,Gaisrinė mašina", bet ir mokosi priešgaisrinės saugos bei pirmosios medicininės pagalbos. Tai domina ne tik vaikus ,bet ir suaugusius :-)Tikimės ,kad ne vienas mažasis klausytojas taps garbingu gelbėtoju :-).Prašome žiūrėti video: http://youtu.be/qRUZ4E-cf_o

Esame lankstūs kainos, sąlygų ir pan.atžvilgiu.

Dirbame septynias dienas per savaitę ir 24 val. per parą.

Mes pateisiname klientų lūkesčius ne tik paslaugų teikimo kokybe ir kaina, bet ir įrenginių įvairove, taip pat įspūdingais profesionaliais, specialia tentine PVC medžiaga padengtais komercinių ,pripučiamųjų batutų dydžiais, formomis ir spalvomis bei funkcijomis.Jų turime virš 200 skirtingų vienetų.

Nuolatiniams klientams-,maloni staigmena (galimybė išsirinkti nemokamai vieną iš mūsų pasiūlytų įrengimų).

Mes orientuojamės į ilgalaikį verslą ir verslo ryšius su mūsų klientais.

Labai didelė ,skirtingų interaktyvaus poilsio, laisvalaikio užimtumo, pramogų įrengimų įvairovė (virš 200 vnt.).Daugelis įrengimų-inovatyvūs ,jų nėra Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse,visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Vieni mūsų įrengimai-visiškai nauji, kiti l.gero stovio, treti pigesni. Vieni -įspūdingų dydžių ,patys didžiausi Baltijos šalyse ,kiti-mažesni ir mažiausi. Tad kainos pagal jūsų planuojamą biudžetą.Beje suplyšusių ar neestetinių pramogų ir laisvalaikio įrengimų neturime :-)

Įsigyjome daug įvairių netradicinių įrengimų. Dauguma jų -naujovė ne tik pas mus, bet ir kaimyninėse valstybėse:Interaktyvius –komandinius žaidimus : Netradicinis mega biliardas-kroketas,beisbolą arba golfą kitaip. Populiariausio TV šou laidos ,,Wipeout“ žaidimo interaktyvųjį įrengimą ,,Šlavėjas“, Linksmąją snieglentę", mega pripučiamąjį, painųjį labirintą ir t.t..Įvairių švenčių aplinką puošiančių įrengimų :didelį ,,Kalėdų Senelio namą“ir patį Senelį, teminių profesionalių personažų Jūsų šventėse. Turime virš 10 vnt. Kas nebuvo ,,Disneilende“?Mes išpildysime jūsų svajonę.Paruošime Disneilendo parką su pačiais naujausiais Disnėjaus batutais,populiariausiais animaciniais Disnėjaus personažais. Galime paruošti kitus teminius pramogų parkus: ,, Olimpinį-pramogų miestelį" suaugusiems, vaikams su poilsio ir pramogų zona. ,,Pasakų šalį“ su lietuvių liaudies bei užsienio pasakų populiariausiais batutais,personažais-animatoriais arba ,,Džiungles“ su šios temos pramogų įrengimais. Helovino šventei siūlome įvairius , šviečiančius vėjo šokėjus, labai didelių,,,kreivų" veidrodžių galeriją , kosminę lėkštę ,drakoną ir kt. įrengimus.Siūlykite savo pageidaujamą temą ir mes pasistengsime ją įgyvendinti.
Naujiena. Šventės dalyviams suteiksime galimybę stebėti iš arčiau bei patiems pasigaminti sau norimo dydžio, formos cukraus vatą ,popkornų,pasivaišinti gaiviaisiais gėrimais ir kt.

Mėgstantiems aktyvų poilsį-,netradiciniai vandens ir žemės dviračiai jūsų pageidaujamoje vietoje.

Greitai sulankstomos (skėčiamos), patogios palapinės-paviljonai jūsų šventei..

Daug kitų netradicinių įrengimų suaugusiems.

Mes galime būti Jūsų socialinių projektų,įvairių sprendimų bei norų įgyvendinimo partneriai. Dirbkime kartu :-)

Viešų švenčių organizatorius galime paremti finansiškai, neatlygintinai suteikti mūsų įrengimų panaudą ,papuošti savo įrengimais šventę, užimti šventės dalyvius. Skirtingai nuo konkurentų, mūsų įrengimai kiekvienais metais atnaujinami.

Įspūdingų dydžių įrengimai suteikia daugiau teigiamų emocijų tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos.

Mūsų naujai įsigyti ir eksploatuojami inovatyvūs ir profesionalūs prekybos ir paslaugų įrengimai atitinka visus higienos, sanitarijos ir estetinius reikalavimus.Jie gali papuošti jūsų rengiamą šventę, užimti šventės dalyvius, pritraukti daugiau lankytojų,bei suteikti daugiau teigiamų emocijų.

2018 Metų proga siūlėme daug teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos.Lietuvos 100-ojo gimtadienio proga daug naujų, teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos: super didelius, sportinius su kliūtimis bei laipiojimo sienomis batutus, įvairaus dydžio ragatkes-laidynes, šaradas, šimtakojus, futbolą su žemaitukų arkliais dideliame hipodrome suaugusiems ir vaikams ir t.t..

2019 m. -ypatingi metai, nes mes jau 20 metų pramogų ir laisvalaikio versle. Šia proga įsigyjome ,,pramogą akims" ,,Judanti vaivorykštė-laumės juosta“-transformacija. Tai įspūdingas reginys akims, kai transformuojasi ,,,praryja žmones“, performansas muzikos fone. Pagaminti pagal mūsų individualų užsakymą, pačiomis pažangiausiomis 2019 m. technologijomis bei žiniomis, naudojant naujausias medžiagas. Atrodo įspūdingai, kaip pripūsti. Taip pat Įsigyjome kitus įrengimus,kurių nėra LT bei didžiosiose kaimyninėse valstybėse.


2020 metams ruošiamas naujas profesionalių laisvalaikio ir pramogų įrengimų užsakymas suaugusiems ir vaikams.Tokių pramogų įrengimų dar nebuvo nei Lietuvoje, nei kaimyninėse valstybėse. <

Top 928,669 unikalūs lankytojai Top