November 15 2019 14:56:00
Translate
Navigacija
· Apie mus
· Laisvalaikio,pramogų,poilsio įrengimai ir kainos
· Cenrādis. Price list in EUR
· Foto galerija
· Video galerija
· Aktualu
· Prekyba ir pramogų įrangos remontas
· Kontaktai
· Naujausios 2017-2019 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Facebook
Orų prognozė
Orai Mažeikiuose
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Žiūrėti foto
Foto albumai > Nuomojami pramogų ir laisvalaikio įrengimai visiems SU APRAŠYMAIS IR KAINOMIS > Super batutas.,,Būk pirmas“-didelis, interaktyvus su kliūtimis,laipiojimo siena bei spec. virvėmis. << >>
buk_pirmas_stipriau_drasiau_vikriau_suaugusiems_ir_vaikams.jpg
Super naujiena. ,,Būk pirmas“-labai didelis,naujas, interaktyvus su kliūtimis, laipiojimo siena bei spec. virvėmis pramogų batutas- drąsiems, mėgstantiems ekstremalius pojūčius vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Šis batutas tinka ir pramogoms ,ir aktyvioms rungtims, estafetėms. Kas bus pirmas? Pagamintas pagal mūsų individualų užsakymą: 2 nusileidimo takai, platus lipimo takas -virvėmis ir spec. detalėmis. Ilgis-10m. Plotis -7m.Aukštis-8 m. ir du po 1.0 KW 220 voltų elektros energijos oro ventiliatoriai.
Didelė šventė: Kaina-480EUR. Suaugusiems-520Eur.
Maža šventė(šeimos biudžetas) .Kaina-sutartinė:su užsakovo pagalba-260EUR. Be užsakovo pagalbos-290EUR. Suaugusiems kaina-sutartinė:su užsakovo pagalba-290EUR. Be užsakovo pagalbos-320EUR.

Mūsų pastovi priežiūra.Jei pageidaujama-,pravedame pramoginius-sportinius užsiėmimus.
Pramogų informavimui apie varžybų pradžią (startą) –pabaigą (finišą), galime išnuomoti spec. vėliavas, apdovanojimų pakylą ir t.t..
,,Pasunkinimui' siūlome nuomotis papildomus, pramoginius estafečių tunelius.
Dėmesio. Naujiena. Privačių švenčių metu pastebėjome, kad vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti ant mūsų batutų. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus ant batutų. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-).

Data: 05/04/2019 14:12
Įdėjo: vaidlige
Dydis: 480 x 320 pikselių
Failo dydis: 103.18Kb
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Peržiūrų skaičius: 1818
Top 888,312 unikalūs lankytojai Top