February 16 2020 23:29:57
Translate
Navigacija
· Apie mus
· Laisvalaikio,pramogų,poilsio įrengimai ir kainos
· Cenrādis. Price list in EUR
· Foto galerija
· Video galerija
· Aktualu
· Prekyba ir pramogų įrangos remontas
· Kontaktai
· Naujausios 2017-2019 metų pasaulio pramogos suaugusiems ir vaikams
Facebook
Orų prognozė
Orai Mažeikiuose
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Albumo informacija
sveiki.jpg
Albumas: Nuomojami pramogų ir laisvalaikio įrengimai visiems SU APRAŠYMAIS IR KAINOMIS
Laba diena.
20 metų mūsų pramogų ir laisvalaikio paslaugų jubiliejaus proga-, visi įkainiai- 2018 metų kainomis :-) Taip pat primename, kad privačių švenčių metu ant didesnių batutų vaikai nori ne tik pramogauti ,bet ir varžytis, sportuoti. Todėl švenčiantiems privačias šventes: gimtadienius, krikštynas ir pan. vyresniems vaikams (nuo 7 metų), jei pageidauja mūsų paslaugų metu pravedame individualius ir komandinius pramoginius-sportinius užsiėmimus ant batutų. Daugeliui vaikų tai labai patinka :-).
Nuomojami laisvalaikio ir pramogų įrengimus su kainomis ,ir aprašymais. Turime virš 200 skirtingų įrengimų. Daugelis -visiškai nauji, įspūdingų dydžių, margaspalviai. Mūsų pramogų ir laisvalaikio įranga-nuolat atnaujinama, įsigyjama nauja. Todėl estetiškai tvarkinga, nesuplyšusi, nenublukusios spalvos. Vieni mūsų įrengimai-visiškai nauji, kiti l.gero stovio, treti pigesni. Vieni -įspūdingų dydžių ,patys didžiausi Baltijos šalyse ,kiti-mažesni ir mažiausi. Tad kainos pagal jūsų planuojamą biudžetą.Beje suplyšusių ar neestetinių pramogų ir laisvalaikio įrengimų neturime :-) Kainoraščio pradžioje pateikti pripučiamieji batutai vaikams(kai kurie skirti ir suaugusiems). Nuo pačių didžiausių (nauji, sveriantys 500 kg.),sekančiuose puslapiuose įrengimai skirti suaugusiems.Mūsų pripučiamiesiems įrengimams-reikalingi tvirtinimai ir žalia veja. Užsakovui iš anksto pranešus ir suderinus su mumis,mes paslaugas teiksime ant kietos dangos,jei tai bus įmanoma.Šalia turi būti specialios arba parankinės pramogų įrangos tvirtinimo detalės: stacionariai pastatytos tvoros, šviestuvai, suolai ir t.t..Suderinus, atsivešime specialius paklotus bei tvirtinimo lynus. Pramoginėms transporto priemonėms-,kieta danga. Užsisakius įrengimus ,kuriems reikalinga pastovus el. ventiliatorių paduodamas oro srautas, svarbu, kad elektros lizdas būtų iki 50m (jei toliau-,būtinas suderinimas iš anksto). Daugelis įrengimų-specifiniai, nepatogūs transportuoti, sunkūs. Todėl būtinas geras privažiavimas iki šventės vietos. Įrengimui skirtą erdvę reikalinga iš anksto išmatuoti (negali būti aštrių daiktų, medžių ir pan.).

DIDELĖS ŠVENTĖS-(MIESTŲ,SENIŪNIJŲ, KAIMŲ,BENDRUOMENIŲ,ĮMONIŲ, ĮVAIRIŲ ORGANIZACIJŲ IR KT.ŠVENTĖS).PASLAUGŲ TEIKIMO LAIKAS-SUTARTINIS.
Didelių švenčių organizatoriams. Nuomojantis daugiau pramogų ir laisvalaikio įrangos -,būtina išankstinė rezervacija.

MAŽOS ŠVENTĖS- GIMTADIENIAI,VARDADIENIAI,KRIKŠTYNOS IR KT..TAI-VIENOS ŠEIMOS BIUDŽETAS.PASLAUGŲ TEIKIMO LAIKAS-IKI 4 VAL..
Klientams pageidaujant, gali būti derinamas kitas paslaugų teikimo laikas.

Jūsų išsirinktus įrengimus atvežame, paruošiame, prižiūrime, šventės pabaigoje surenkame ir išvežame.Transportavimo išlaidos ne Mažeikių mieste 1 km- tik 0.4 EUR.Kainos –preliminarios, priklausomai nuo prekybos ir paslaugų įrenginių užsakymo kiekio--,taikomos nuolaidos). Paslaugas galime suteikti ES teritorijoje. Siekiant užsitikrinti norimo įrengimo nuomą,-siūlome sumokėti avansą, kuris dėl atsisakymo (nesvarbu kokia priežastis, išskyrus force major)paliekamas paslaugų teikėjui, kaip bauda.

SVARBU: Jei numatytą šventės dieną lyja arba stiprus vėjas ir pan., mes galime suderinti kitą šventės dieną. Jei šventės dieną jūsų pageidaujamus įrengimus iš sandėlio pakrauname į automobilį, nepriklausomai nuo oro sąlygų ir pan. ,užsakovas sumoka visą sumą, neatsižvelgiant į suteiktą mūsų įrangos nuomos paslaugos laiką. Klientui pageidaujant, išrašome paslaugų pirkimo-pardavimo dokumentą.
Jūsų organizuojamai šventei galime paruošti teminius pramogų ir laisvalaikio įrengimus, pvzd.:Olimpinį-pramogų miestelį suaugusiems, vaikams su poilsio ir pramogų zona. Nebuvusiems ,,Disneilende“,mes išpildysime svajonę-, paruošime Disneilendo parką vien su Disnėjaus personažais: batutai, judantys animaciniai personažai arba ,,Pasakų šalį“ su lietuvių liaudies bei užsienio populiariausiais personažais-animatoriais, arba ,,Džiungles“ su nauja pramoga ,,Darbščiosios beždžionėlės“, ,,Džiunglių kliūčių painūs takai “,Gyvatė ,,Anakonda“, Vėjo šokėjai-,,Palmės“,judantis personažas-animatorius ,,Tigras“ ir t.t..Helovino
Helovino šventei siūlome įvairius , šviečiančius vėjo šokėjus, labai didelių ,,kreivų" veidrodžių galeriją , kosminę lėkštę, drakoną ir kt. įrengimus.
Galime paruošti pagal jūsų pageidaujamą temą kitus pramogų įrengimus.
Prekyba popkornais, cukraus vata iš estetiniu požiūriu gražių, specialių aparatų-kioskelių.
Olimpiniame pramogų ir poilsio miestelyje esančius įrengimus, kuriems integruota mechaninė valdymo sistema, pvzd.: ,,Šlavėjas“, ,,Snieglentė“arba vandens-žemės kamuoliai, dideli batutai-,mes prižiūrime ir rūpinamės savo klientų saugumu bei patys dirbame su minėta įranga. Kitus įrengimus-paruošiame darbui ,ir prižiūrime techninę būklę. Esant poreikiui, susitarus iš anksto, sportinių rungčių pravedimui, judantiems animaciniams personažams galime siūlyti diplomuotus sporto, kultūros, švietimo specialistus-darbuotojus, kurie užsiima individualia veikla.
Įrengimų funkcionalumas ir kita informacija-mūsų internetinėje svetainėje: www.batutaipramogos.lt ,,,Video“ ir ,,Foto“ galerijose, ,,,,Aktualu“ ,,Apie mus“ rubrikose.
Ne švenčių metu prekyba ir paslaugos teikiamos Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos, rekonstruotame parkelyje. Mūsų batutų paslaugų kainos: 30 min.-tik 3.5 eur.,10 min.-1.5EUR., 5 min.-1EUR..
Naujiena: taupiems siūlome šventes švęsti pas mus, minėtame parkelyje. Suteiksime išskirtines sąlygas (išsirinkti norimus batutus, pvzd.: mažųjų gimtadieniui-,surinksime 7000 vnt. minkštų kamuoliukų, labai didelį, banguotą batutą ,,Linksmoji banga“ . Didesniems, mėgstantiems ekstremalius pojūčius vaikams, paaugliams -,įspūdingi sveriantiys virš 400-500 kg sporto ir pramogų batutai.Galės linksmintis vien savo draugų rate. Jums patogiu ,iš anksto suderintu laiku, vienu metu naudotis keliomis pramogomis. Smaližiams -cukraus vata, popcornai,gaivieji gėrimai ir t.t. .Įvairių elektromobilių, minamų kartingų ,riedžių nuoma suaugusiems ir vaikams.
Mažeikiški, palaikyk Mažeikių verslą. Neleisk, kad pinigai ,,iškeliautų“ iš savivaldybės teritorijos! Tik socialiai atsakingoje aplinkoje ,,gimsta“ socialiai atsakingas verslas. Mes už socialinę-ekonominę plėtrą Mažeikių rajone!
Geru oru :-) mūsų darbo laikas- nuo 11 iki 19 val. (esant poreikiui, gali būti pratęstas).
NAUJIENA: Ypatingi pasiūlymai švenčiantiems privačias vaikų šventes. Užsakant batutą nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vakaro-,kaina-mažesnė iki 30 procentų ,,Mažos šventės“ įkainiu.
[b]Mes galime parduoti ,bet kurį Jums patikusį profesionalų-komercinį įrengimą iš šio albumo.Prašome žiūrėti ,,Prekyba" rubriką.
Nuotraukų skaičius: 216
Paskutinę foto įdėjo vaidlige May 10 2019 15:47:59
Žiūrėti albumą
Foto albumai > Nuomojami pramogų ir laisvalaikio įrengimai visiems SU APRAŠYMAIS IR KAINOMIS
Didžiausias Lietuvoje batutas,,Disneilendo parkas“su populiariausiais animaciniais personažais

disneilendo_parkas_t1.jpg

Data: 25/03/2019 16:24
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 2755

Aukščiausias Lietuvoje batutas ,,Mikis ,Minė ir draugai".

mikismine_ir_draugai_t1.jpg

Data: 25/03/2019 16:24
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 2670

Gražiausias Lietuvoje(paveikslai –piešti, nepriklijuoti) ,labai didelis batutas ,,Pilis".

pilisbatutas_t1.jpg

Data: 05/04/2019 14:12
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 3576

Super batutas.,,Būk pirmas“-didelis, interaktyvus su kliūtimis,laipiojimo siena bei spec. virvėmis.

buk_pirmas_stipriau_drasiau_vikriau_suaugusiems_ir_vaikams_t1.jpg

Data: 05/04/2019 14:12
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 1897

Pats didžiausias ,,Pimpačkiukas- pakalikas“ Lietuvoje ir užsienyje.

pimpanciukmegadarzel_isleist_t1.jpg

Data: 05/04/2019 14:15
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 1447

Didelis,banguotas minkštų kamuoliukų batutas ,,Linksmoji banga"

kamuoliuku_batutas_linksmoji_banga_t1.jpg

Data: 15/02/2018 14:49
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 15
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 5093

Didelė, labai gero stovio gaisrinė mašina.

gaisrine_masina_t1.jpg

Data: 15/02/2018 14:50
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 3245

Didelis, idealaus stovio batutas ,,Drakonas"

drakono_metai2012_t1.jpg

Data: 15/02/2018 14:50
Įdėjo: laimis
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 3517

Labai ilgas, džiunglių kliūčių takas.

dziungliu_takas_t1.jpg

Data: 26/01/2018 16:22
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 3391

Didžiausias, margaspalvis Klounas Lietuvoje.

klounas_t1.jpg

Data: 15/02/2018 14:50
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 3481

Didelis, populiarus vaikučių batutas ,, Kempiniukas su smagia kompanija“

kempiniukasir_jo_draugai_t1.jpg

Data: 15/02/2018 15:06
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 3095

Didžiausia pasaulyje Panda.

panda_didziausiapasaulyje_t1.jpg

Data: 15/02/2018 14:51
Įdėjo: vaidlige
Komentarai: 0
Reitingas: Nėra
Žiūrėta: 2265

Top 928,639 unikalūs lankytojai Top